Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy árufuvaroz...

Mi kell ahhoz, hogy árufuvarozást vállaljak? Kell valami jogosítványon kívül? Be kell töltsem 18 életévet?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék dolgozni, és arra gondoltam, hogy valami fuvarozás kéne. És ezért szeretném tudni, hogy mik a feltételei, elég a jogsi, vagy kell más képzettség?

"B" kategóriás jogosítványom van. És körülbelül a keresetre is kíváncsi lennék, gyűjtök, és szeretném tudni, hogy nagyjából mennyit kellene dolgozni érte.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. nov. 11. 21:58
 1/3 anonim válasza:

Én már láttam autós diákmunkát, főleg nyáron lehet ilyenekkel találkozni. Ha állandó munkára gondolsz, nem hiszem,hogy alkalmaznának, mert többszáz másik, idősebb, munkatapastalattal rendelkező ember jelentkezik egy-egy ilyen munkára. Ne vedd személyeskedésnek, de egy tapasztalatlan 18 évest senki sem alkalmazna szívesen, ráadásul ha csak a nyári időszakra keresel munkát, végleg kilövöd magad. Na erre jók a diákmunkák, sőt, sokszor jobban fizet, mint a bejelentett rendes meló.

Idén nyáron augusztusban egyébként 110 ezer forintot kerestem diákmunkával.

2014. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Nyáron diákmunkara gondoltam :) 110 ezer egy hónapra? Vagy nyár alatt kaptál annyit?
2014. nov. 12. 06:29
 3/3 anonim válasza:

Csak augusztusra kaptam 110-et, július volt 70, június 30 (két héttel kezdtem júniusban, szal fél havi bér). Ez NETTO 490Ft volt (br 584Ft).

Minenképp megéri, tanácsolom, hogy olyan helyre menj, ahol sok a diák és egész nyárra keresnek melósokat, mert ahogy telik a nyár, egyre többen mondanak fel, így neked több munkanap jut. Én napi 10 órát doloztam az egyik aquaparkban, és egy-két hétvégét leszámítva halálra untam magam. A lényeg a lényeg, nyáron rengeteg ilyen munka van. Mondjuk az autós melókról nem agyon tudok semmit, de tudsz kalkulálni.

Sok sikert! :)

2014. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!