Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az hogy...

Szerintetek normális az hogy 13 évesen már a jogosítványon gondolkozom?

Figyelt kérdés

Igazán érdekel ez a téma csak még van 5 év addig amíg már lehet jogosítványt szerezni.

Egy kicsit aggódok magam miatt mert túl sokat szoktam a jövőn gondolkozni.



2014. szept. 22. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak 4 év, de teljesen normális.
2014. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Senki sem mondja azt, hogy játszál G.I.JOE babákkal! :)

Addig próbálj ki egy pár autószimulátort. Igaz, a többség játék, de mást, nem tudok mondani, ameddig le nem teheted a jogsit. Esetleg magánterületen próbáld ki a tesztvezetést.

2014. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:
Tavasszal már kezdheted is. Igaz, nem autó, hanem segédmotoros kerékpár, de akkor is jogsi lesz :)
2014. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Persze teljesen normális
2014. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális persze.De ha ennyire rá vagy kattanva akkor már fél év múlva(13,5 évesen)már kezdheted az AM kategóriát.Legalább mire oda jutsz hogy autóra is leteheted lesz egy kis tapasztalatod.
2014. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális. Én még fiatalabb voltam amikor ezen gondolkodtam, miközben a barátnőim még babáztak.

A sors fintora, hogy sajnos csak akkor lett rá pénz, amikor egyetem és minden után már saját magam munkájából tudtam finanszírozni.

2015. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 L.J 23 válasza:
Normális. Én 8 voltam kb amikor elhatároztam/gondolkodtam rajta hogy akarok jogsit.
2021. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!