Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még az országban még egy...

Van még az országban még egy olyan fiatal hölgy, műsorvezető aki annyit keres mint Ördög Nóra?

Figyelt kérdés

Persze az RTL-s Lilu, Balázs, Bencécske nem számít, de gondolom az ő fizujukat is a csillagos égbe risingelte a csatornájuk.

Érdekes a horror fizetés, abból a szempontból, hogy az egész országot szívatják (valakik)-szóval a nagy átlag csúszik lefele- az idétlenebnél, idétlenebb tv műsorokban meg akik vísítoznak annyi fizut kapnak havonta mint amennyit egy dolgozó ember még 10év alatt se keres meg. Ne durva?

Ez a Rising star egy vicc lenne? A X-Faktoros műsorban ezek az énekesek szerintem még az első selejtezőig se jutnának el, itt meg a zsűri mindenkitől úgy csúszik hason mint, hogy ha mondjuk az X-Faktor győztesét találták volna meg. És ez ismétlődik 10 percenként kb. Furcsa.



2014. nov. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
én is pont ugyanezen a véleményen vagyok
2014. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy szerinted mennyi Ördög Nóri, Lilu, Balázs vagy "Bencécske" fizetése?
2014. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ő fizetésüket nem a kormány, nem az állam határozza meg, fizeti ki. Így belekeverni, hogy milyen rosszul élnek az emberek és szívatják az országot, nem nagyon látom érhetőnek.

Azért vannak ilyen műsorok, és azért fizetnek a műsorvezetőknek, mert van nézettség és bejön ez a pénz a reklámokból.

Egyébként meg, nem véletlenül van reklámadó. De az ellen is sokan ágálnak. Pedig láthatóan van miből kifizetni.


A műsorról meg annyit, hogy nekem nagyon fura volt, hogy akik a válogatón a szobában tök jók voltak, most az élő műsorban úgy tűnt, nem is tudnak énekelni. Mintha nem is ugyanazok az emberek lettek volna. El is gondolkodtam, hogy talán volt valami megtervezettség ebben.

2014. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

"Egyébként meg, nem véletlenül van reklámadó. De az ellen is sokan ágálnak. Pedig láthatóan van miből kifizetni."

Hát remélem, egyszer lesz egy kicsit jobban menő vállalkozásod (vagy akár csak egy jól fizető állásod), és majd azt mondják, hogy itt a "túl jól megy neked" adó, a bevételed 50%-a. Biztos akkor is mosolyogva fogod mondani, hogy nem gond, van miből kifizetnem.

2014. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért terveznék azt meg, hogy először bemutatók, hogy tudnak énekelni (szösszenetekre) aztán meg direkt rosszul énekelnének az adásban? Mi értelme lenne ennek?
2014. nov. 17. 19:44
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem rosszabbak mint az X-faktorosok... Viszont mindenképpen jobbak mint az amcsi Rising Starosok!


A fizetésekről meg fölösleges vitázni, mivel fogalmunk sincsen, hogy melyik műsorvezető mennyit keres, a kormányt is értelmetlen belekeverni ugyanis semmi köze a tv-s fizetésekhez.

2014. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!