Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fényképes önéletrajznál...

Fényképes önéletrajznál mindegy, hogy milyen fénykép van mellékelve?

Figyelt kérdés
Igazolványképnek kell lennie vagy az is bőven elég, ha pl. telóval csinálok magamról egy normálisat?
2014. nov. 17. 15:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a CV és rajta a kép lesz az első benyomás rólad a kiválasztás során. Szerinted akkor fontos, hogy milyen kép van rajta?
2014. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Telóval is csinálhatod, de hivatalos kinézetű legyen és elfogadható minőségű.

Vegyél fel inget, állj fehér fal elé és vágj hivatalos/barátságos/megnyerő fejet.

2014. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Hivatalos legyen, elegánsan és csak arckép!nem kell teljes alakos!
2014. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy csak az arcomról kell és nem egész alakos...


A minőséggel nem lesz probléma, arra figyelek.


Hivatalos? Vagyis olyan, mint egy igazolványkép? Tehát nyílegyenesen szemből fotózzam le magam? Szóval az már nem jó, ha ilyen hagyományos "szelfis" képet csinálok?

2014. nov. 17. 16:22
 5/20 A kérdező kommentje:
Hagyományos "szelfis" kép alatt azt értem, amikor nem pontosan a pofám elé, hanem kicsit feljebb/oldalra tartom a telót, onnan fényképezek, én pedig vagy felnézek a kamerába vagy oldalra.
2014. nov. 17. 16:24
 6/20 A kérdező kommentje:
Magyarra lefordítva: ahogy általában az emberek fotózni szokták magukat. :)
2014. nov. 17. 16:25
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne szelfit küldjél már, az nagyon gáz lenne... ha nincs 1000 ft-od igazolványképre, legalább kérj meg valakit, hogy fotózzon le...
2014. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ha mindenképp képet akarsz vagy kell küldeni a CV-hez, akkor egy jó minőségű igazolványkép a legjobb. a telós szelfi és társai azonnal kiejtenek a jelentkezők közül.
2014. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem, hogy nem jó-e a szelfi, de ha azt mondjátok, hogy normális képet kell küldeni, akkor nyilván azt fogok. Van ennyi pénzem igazolványképre, csak gondoltam, hogy ha itthon én is meg tudom csinálni magamnak a 41 megapixeles telómmal /Nem gizdázni akarok, csak szó volt ugye a minőségről... Na, azzal nem lesz probléma./, akkor minek menjek el fényképészhez?


Tehát akkor nyílegyenesen szemből fotózzam le magam, fehér fal elé állva, szépen felöltözve? Így akkor nem ejtenek ki azonnal a jelentkezők közül a képem alapján, remélem...

2014. nov. 17. 22:09
 10/20 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem ez vérciki a munkáltatókra nézve, hogy azonnal kép alapján ítélnek meg mindenkit... Mert hiába tehetséges valaki, van végzettsége, ért a munkájához, ráadásul még emberileg is kiváló jellem, azonnal dobják a kukába az önéletrajzát, ha szerencsétlen mondjuk kis túlzással Frankeinstein ábrázattal született?


Hála az égnek, nálam ilyen nincs, csak most felvetődött bennem, hogy mi lenne, ha kicsit groteszkebb bűnöző fejem lenne. Akkor lehet akármilyen szakmám, hozzáértésem valamihez, egyből dobnak a süllyesztőbe, mert kép alapján nem vagyok szimpatikus!? Vicc... Az ilyen embereket sajnálom. :(

2014. nov. 17. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!