Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy átlagos...

Kocsisbarbi kérdése:

Mennyit keres egy átlagos titkárnő?

Figyelt kérdés
Egy középnagyságú cégnél?
2014. nov. 17. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy vidék vagy Budapest. Az se mindegy, hogy nemzetközi-e vagy magyar cég. Óriási eltérések vannak a 80 ezertől a 400 ezerig.
2014. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk bruttó 250 körül, de egyrészt dekoratív kinézet, 10 ujjas gépelés és két nyelv az elvárás, emellett nagyon megbízhatónak kell lenni, sajnos hiába magasabb az átlagfizetésnél a bérük, a felelősséggel járó stresszt sokan nem bírták, főleg ha a főnök kiabált (néha jogosan, néha nem). Jó titkárnőt nagyon nehéz találni, sokszor fél évig üres egy-egy pozíció, mert vagy képzetlen, vagy idegileg gyenge a jelentkezők többsége a munkához.
2014. nov. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

2-es:


Talán nem lenne olyan nehéz jó titkárnőt találni, ha a fizetések nem lennének olyanok, amilyenek...

Szerinted 2 nyelvvel és a többi általad felsorolt kompetenciával a 250 bruttó az egy jó fizetésnek számít??? Mert szerintem nagyon nem...

2014. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as: a fizetéseket a piac dönti el (ha kapnak jó munkaerőt ennyiért akkor ez a reális bér, ha nem akkor nem).


Kérdezőnek: te "átlagos" titkárnő szeretnél lenni? Mert kb akkor számít az átlagfizetés. Sokkal jobb kérdés, hogy "hogyan legyen jobb titkárnő?" vagy "mit kell tudnia egy jó titkárnőnek?".


Ha nem nagyon van tapasztalatod, de dekoratív vagy akkor elhelyezkedhetsz átmenetileg alacsonyabb fizetésért is, és később, tapasztalattal a hátad mögött majd dobbanthatsz.

2014. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem angol, német felsőfok, diplomám van, és most vesznek fel Bp-re egy ügyvéd mellé titkárnőnek, nettó 78 szakképzett minimálbérért. :-( Erről ennyit, 250 nettóról álmodok csak, max ha beleér a kezem a bilibe...
2014. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
En kis cegnel vagyok,brutto 306 ezer,diploma,plusz 2 felsofok,nyelvet hasznalni kell,tapasztalatom is van.
2014. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

# 5

Nem kötözködésből, de régóta keresel munkát, hogy ezt elvállaltad? Mert ha csak pár hete, lehet érdemes lenne tovább keresni, nettó 78 nagyon kevés diplomával, 2 felsőfokú nyelvtudással. Ezzel a két nyelvel érdemes lenne shared services centereknél próbálkoznod.

2014. nov. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Régóta kerestem bizony, pluszban 45 éves vagyok, az Sscben mindenki a gyerekem lehetne. Multik nem kérnek belőlem a korom miatt.
2014. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a fizetéseket a piac dönti el (ha kapnak jó munkaerőt ennyiért akkor ez a reális bér, ha nem akkor nem)"

Ha fél évig nem sikerül betölteni a pozíciót és még a fluktuáció is nagy, akkor gyanús, hogy rosszul van belőve a bér is, más problémák mellett.

2014. nov. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!