Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem írnak vissza a...

Miért nem írnak vissza a munkát hirdető oldalak?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok. Már eddig kb. 30 e-mailt küldtem el már a ganéj munkákra is jelentkeztem. Hetekkel később még ez után is látom hogy újra frissítették a hirdetést. Miért? Miért nem reagálnak ezek a hirdetők?

2014. nov. 20. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet valami nem tetszik nekik az önéletrajzodban. Nem teljesíted a feltételeket, vagy valami unszimpatikus dolog van benne.
2014. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
48%
Azért, mert ezeknek a xarháziaknak, még Superman sem lenne elég jó, nem is annyira akarnak gyorsan felvenni valakit, addig is a meglévő emberek elvégzik az ő munkáját is, bért fizetni meg nem kell. Válaszolni meg azért nem válaszolnak, hogy nem te kellesz nekik, mert olyan arrogánsak, hogy nem látnak ki az arroganciájuk mögül, ezért nem látják meg, hogy aki a válaszukra vár, az addig nem keres. Ül otthon, és nem kap visszajelzést, pedig a bunkójának egy e-mailt küldeni nem is kerülne pénzébe. Be sem kellene pötyögtetnie külön külön, egyszer leírja, és elküldi az összesnek. Kend össze xarral az ajtajukat.
2014. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Mert olvasatlanul törölték.
2014. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Udvariatlanság. De sajnos, egy-egy állásra sokszor több száz (!) e-mail megy... Nem győzik. Ismerősökön keresztűl próbálkozz állás után nézni, a hirdetések sajnos nagyon reménytelenek.
2014. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

30 email még nem sok. Napi 10-zel nagyobb szerencséd lesz, engem ilyen aránnyal 3 interjúra behívtak. Pályakezdő, kereső.

Kitartást ;)

Gyakornoknak nem tudsz elmenni?

2014. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, miért van utolsó is leszavazva...valóban nem sok az a 30 e-mail. átlagban mondom, de jó, ha 100ból már 2x válaszolnak, esetlegesen még be is hívnak, az már egy nagyon pozitív arány. de amúgy fontos lehet a jó önéletrajz is. "ganéj munkára" nem szeretnek képzett embereket keresni, mert feltételezik, hogy téged nehezebb megvezetni alacsony bérrel, a bejelentés elmulasztásával stb.

inkább felvesznek egy olyat, akin látszik, hogy van 8 osztálya, és máshova nem nagyon fogják úgyse felvenni,

őt nem fogja érdekelni, ha feketén dolgozik, meg mi van akkor, ha emiatt azért se fog majd tudni sehol reklamálni, ha nem fizetik ki...ilyen embereket keresnek alja munkára.

2014. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%

Azért nem válaszolnak, mert gyökér, tahó magyarok.

Gyere ki külföldre.

2014. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék, hogy nyugaton milyen arányban válaszolnak.
2014. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

En Londonban kerestem munkat es ott szinte mindegyikre valaszoltak, ha mast nem akkor legalabb egy 2 soros valamit, hogy mar betoltottek stb.

Vicc ami otthon ment, 2 evig kerestem munkat. Napi szinten tobb tucat emailt kuldtem el, mellette az anyamnak is segitettem munkat keresni. Engem osszesen 4-5-szor hivtak be (anyamat egyszer sem, vegul egyik ismerosunkon keresztul tudott elmenni takaritani), vegul 1 evet dolgoztam gyarba aztan kijottem, mert otthon lehetetlen elorelepni. Eredeti szakmamban (szakacs) nem is tudtam elhelyzkedni, ezert elvegeztem egy vagyonori, egy parhonapos pincer es egy 2 eves grafikus szakmat.

2014. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!