Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozol jelenleg?...

Mivel foglalkozol jelenleg? Szereted?

Figyelt kérdés
Mindig is tudtad mivel szeretél foglalkozni, vagy csak úgy jött, mert nem volt más?
2014. nov. 24. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

sziveket torok zuzok amerre jarok :D


imadom!

2014. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Webfejlesztés. Egész nap a gép előtt ülök, sokszor napi 10 órát. Úgy kezdtem, hogy belecsöppentem, mert nem volt más. Nem mondanám, hogy imádom, de nem tudok mást elképzelni magamnak.
2014. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kávégép javítás, belecsöppentem.


Sose tudtam mi akarok lenni, mit szeretnék csinálni. Mai napig nem tudom, pedig már közelebb vagyok a 30hoz mint a 20hoz.

2014. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fuvarszervező vagyok, belföldit és nemzetközit is csinálok, magyar viszonylatban egész jó fizetésért.

A lényeg, hogy szeretem ezt munkát, nyelvtanulás szempontjából is nagyon jó (angol, német).

Az egyetlen hátránya, hogy egy vidéki kisvárosban van, ahol

nulla élet van, főleg nyár után, ezért Pestre próbálok felkerülni.

2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biológus vagyok egy korházi laborban dolgozom.Jó a mló,jó a csapat,csak a közalkalmazotti fizetés siralmas...
2014. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ügyvezető asszisztens vagyok egy kis cégnél. Imádom! 5 percre lakom a cégtől, kényelmesen átgyalogolok, 7-re járok dolgozni, így már 15:00-kor megszabadulok. Egyedüli nő vagyok, van még a pénztáros néni, de ő már nyugdíjba szeretne menni, úgyhogy az is az én feladatköröm lesz hamarosan. Senki sem néz le, tisztelnek, a fiúk nagyon kedvesek, a főnököm is nagyon rendes, egyáltalán nem sürget és nem bunkó velem. Én csinálom az adminisztrációs feladatokat, bejővő számlák kezelése, kimenő számlaírás, banki utalások előkészítése, illetve munkaüggyel kapcsolatos dolgok, pl. hónap végén összeírni ki mennyit dolgozott, hogy a könyvelő ki tudja számolni a béreket, stb... A fizetés is elég jó ahhoz képest, hogy pályakezdő vagyok! (netto 90 ezer Ft)
2014. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!