Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ez Magyarországon,...

Miért van ez Magyarországon, esetleg még néhány helyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy több külföldi magyar riportját meghallgatva, azt állítják, hogy aki itthon Magyarországon sikereket ér el, amellet megjelennek az emberek és cégek és próbálják visszarántani?

A magyar emberek saját kudarcként élik meg mások sikereit.

Miért van ez, nem általánosítanék, lehet nem így van, de én is kezdem így látni, van amikor pl én is saját kudarcként élem eg mikor egyik ismerősömnek összejön valami.


2014. nov. 29. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt hívják irigységnek. Fáj, hogy neki összejött, neked meg nem, bénának érzed magad és rá haragszol, nem tudsz vele örülni az örömének e miatt. Szerintem ez minden emberre igaz, akinek már huzamos ideje, nincsen sikerélménye az életben. Sajnos én is ilyen lettem. Ezen nem lehet változtatni, csak ha valami neked is sikerül az életben és tudsz örülni szívből, akkor fogsz tudni más örömének is örülni, ez van.
2014. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, kevés a sikerélmény mivel kevés a lehetőség. Nem teheted meg, hogy addig keresgélsz az állások között míg megtalálod azt ahol tényleg profi lehetsz.

Nem hagyhatod ott a munkahelyed, hogy majd lesz jobb maximum ha van valamennyi tőkéd, hogy akár 1 évig is kihúzd. (Mert az álláskeresés bőven elhúzódhat addig)

2014. dec. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!