Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakran látok nagyon gazdag...

Gyakran látok nagyon gazdag embereket, Lambo, Tesla, Aston Martin stb. autókkal, ezek az emberek miből élnek?

Figyelt kérdés
Mindig elgondolkodom rajta amikor látok ilyen embereket de nem tudok rájönni.
2014. nov. 30. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Abból, amit te elköltessz. A pénz világa úgy működik, hogy egyesek vesznek, mások eladnak - ők ügyesek voltak és tudták mikor/mit/hol/kinél kell venni vagy éppen eladni (olaj, részvények, ingatlan, szabadalom, stb.)
2014. nov. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ebből nem állapíthatsz meg semmit. Az autón lehet tőbbmilliós hitel is. És a laikusok által 20 milliós autók külfőldről használtan már 4 millióból is beszerezhető.
2014. nov. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen arra rájöttem csak arra nem hogy hogyan látják meg a dolgokban az üzletet? Van egy kis spórolt pénzem 300-400 ezer forint szerintetek mibe kéne belefektetni? Leginkább nyersanyagban gondolkodtam arany vagy olaj (mondjuk ez mostanában nem annyira jövedelmező de ha a tőzsdézés alapszabályait nézem olajból most kellene venni venni venni)
2014. nov. 30. 01:01
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Még egymillió is kevés befektetésre.
2014. nov. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

"ezek az emberek miből élnek?"


Mások kizsákmányolásából, ingyen dolgoztatásából. Nekem ez - sajna - a tapasztalatom.

2014. nov. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

A, csalásból lett a pénzük

B, beleszülettek a jóba

C, értéket állítanak elő (eladni a külföldről behozott terméket, nem értékelőállítás)

2014. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Magyarországon a leggazdagabbak (egy két embert leszámítva) privatizációból szerezték vagyonukat, illetve most a korrupció minden formájában.

A kisebb része pedig befutott vállalkozó, esetleg tőzsdén, de ezek jóval kisebb százalékban vannak sajnos itthon.

2014. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Hát ők biztos nem biztonságiőrként, vagy árufeltöltőként dolgoznak vagy hasonló munkákat végeznek. Ők valószínűleg már eleve gazdag családba születtek, örököltek sok vagyont meg kaptak sok mindent és van vállalkozásuk, cégük 5, 6 ingatlanuk, amit kiadnak. Hát így élnek ők. És biztos nagy törvénytisztelő, adófizető polgárok... Jah! Nagy részük egy pöchendi, köcsög, g..i.
2014. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Mindenki másból.


Van egy ismerősöm, aki benne van Mo. 100 leggazdagabb emberébe, ő egy magas pozícióban dolgozott sokat. (Becsületesen)

2014. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Jah el tudom képzelni mennyire becsületes lehet az a 100 leggazdagabb ember. Majd biztos elmeséli hogy a "munkája" mellett miket sikkaszt el. Nem most jöttem le a falvédőről, hogy minden mesét elhiggyek.
2014. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!