Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adminisztráción milyen excel...

Adminisztráción milyen excel feladatokra van szükség?

Figyelt kérdés

Milyen műveleteket kell tudni egy adminisztrátornak az excelben?

Pl milyen függvények, stb.


Nagyon köszi a segítséget!



2014. nov. 30. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Főleg keresők, szűrők használata, függvények ritkán kellenek. Persze attól is függ hogy mit és hol kell adminisztrálni.
2014. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fejből a felvételi feladatsor készítésénél kellett tudni függvényt - mögöttem ültek, nem puskázhattam.

(a sok jelentkezőből valamivel gondolom szűrni akartak, összeadni meg mindenki tud)

Mostanában már leginkább az előre elkészített táblázatokat töltöm fel, néha kérnek újat, de ezeknek az megcsinálására van annyi időm, hogy utánanézhetek hogy kell ha nem tudom.

Leginkább egyszerű matematikai, statisztikai műveleteket használok.

2014. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

- egyszerű függvények pl: fkeres, ha, hónap, hét, ma, szum, max, min, átlag stb.

- pivot tábla!!!

- formázás

- objektum beszúrása

- diagrammok készítése

2014. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


A pivot táblát hol tudnám megtanulni alaposan?

Kb egy órája szenvedek, netről próbálkoztam de nem megy. Nekem kell valaki akit azonnal meg tudok kérdezni feladat közben, hogy hogy kell valamit, amit nem értek.

Vagy valami könyv vagy oldal ahol rengeteg feladat van és megoldás is.

2014. dec. 1. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:

help menü aranyat ér ;)


[link]

[link]

[link]

2014. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amúgy kíváncsi vagyok, miért lettem lepontozva, az előző munkahelyemen pont ezt kellett volna az adminoknak, csak sajnos kb 3-an se értettek ennyit az excelhez és kénytelen voltam én megcsinálni helyettük
2014. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!