Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb diákszövetkezet?

Melyik a legjobb diákszövetkezet?

Figyelt kérdés
MindDiák, Fürgediák stb... tapasztalatok?
2014. dec. 1. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pannon-work, rébusz, fürge diák, multi-job...ezeket tapasztaltam...messze a pw a befutó! náluk a legjobb a fizetés, korrektek, nem zavarnak hívásokkal csak emalit küldenek naponta, hogy milyen melók vannak plusz facebookon is van oldaluk/csoportjuk...rébusz: kevesebbet fizet a pw-nél, ha dolgoztál többször akkor nem szállnak le rólad és nem értik meg, hogy éjszaka dolgoztál, rerggeltől délutánig aludnál, engem 3-szor is képesek voltak felhívni, mert aki gyakorlott és bevált azt hajtják ezerrel, nagyon megutáltam őket és nem csak én, nem csak e miatt...multi-job: sz*rik a diákokra, simán kiküldik a 16 éves lányt éjszakai melóra (18 alatti nem dolgozhat éjszaka), nem szeretnek a kérdésekre válaszolni...fürge diák: alig fizet valamit, hatalmas hasznot kaszál 1 diákból 1 nap alatt persze a diák rovására: pl.: tesco éjszakai árufeltöltés, 916 bruttó: -pannon-work: 770 a zsebedben ami az nap abban a műszakban 6160 ft., -fürge diák: 600 a zsebedben ami az nap abban a műszakban 4800 ft.

Nagyon nem mindegy, ha havi 20-22 napot dolgozol így!

2014. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a kedves és hasznos választ! :)
2014. dec. 2. 18:33
 3/4 anonim válasza:
Jobbkezek.hu, mert ez egy profi csapat, családi vállalkozásban csinják, van stabil jogászuk, háeresük, stb. E-mailben jön a munka, azonnal válaszolnak, legjobb-kulturáltabb munkahelyek náluk vannak, mert nem ilyen mekis-teszkós munkahelyeket adnak, tizedike előtt is utalnak. Én már 2012 óta náluk vagyok regisztrálva, minden komolyabb melót rajtuk keresztül kaptam meg, jobbak a fizetések is, mint az átlag, mégha mások jobbnak is gondolják. Ja, és igen, ez nem egy fizetett hirdetés, hanem a tapasztalat. Amúgy ugyanezt gondolom a MADS-ról is, nekik vannak olyan melóik, amik komolyabbak és gyakorlati helyként le lehet igazolni azokat. :) Béke. :)
2017. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A PannonWork diákszövetkezetet nem ajánlom mert átvernek.nemfigyelnek,pénzt nemfizetnek ki.Most is voltam ahova küldtek és zárva volt az üzlet,és ezek már többször is előfordultak.Befejeztem velük.
2018. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!