Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves vagyok, részben...

16 éves vagyok, részben kínai. Szeretnék gyerekmunkát vállalni a tanulmányaim mellett hétvégenként, illetve nyáron, főleg a többi kínainak a boltjaiban, egyébként bárhol. Lehetséges ez, ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Először is, nem a nagyvállalkozásokra gondoltam, hanem a kis ruhaboltokra, illetve a kifőzdékre. Másodjára, lehetséges, hogy felvesznek úgy is, ha ÉN MAGAM ÁLLÍTOK ODA DOLGOZNI


-van ECL angol és német nyelvvizsgám, mindkettő középfokú

-készpénzben szeretném megkapni a pénzemet

-tudok mandarinul majdnem középfoknak megfelelő szinten

-a robotolást is rezzenéstelen arccal bevállalom, gyakorlatilag türelmem végtelen, tudok és szeretek munkálkodni

-nyugat-magyarországi vagyok (osztrák határ)



2014. dec. 6. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha a környéken lévő kínai boltokba bemész, és megkérdezed a tulajdonost. Nem tudom, mennyire tartanak itt össze a kínaiak, nem ismerek közülük egyet sem közelebbről. Ha nekem lenne egy üzletem Kínában, és odatévedne egy másik magyar, biztosan felvenném. :)
2014. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, ez jól hangzik. Még valami?
2014. dec. 6. 23:20
 3/8 Ezeöccá válasza:

"-a robotolást is rezzenéstelen arccal bevállalom, gyakorlatilag türelmem végtelen, tudok és szeretek munkálkodni"


小兄弟,你疯了麻?!

2014. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
朋友,我想要工得全然知道啊! 其它怎麼?
2014. dec. 7. 01:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szokj le a fantiziről.
2014. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjatok tippeket!
2014. dec. 7. 20:54
 7/8 anonim válasza:
Próba szerencse----szerintem azért mert részben kínai vagy nem biztos hogy felvesznek...meg a családtagok besegítenek amúgy is, úgy értem a saját gyerkőceik. De próba- szerencse, a kínaiak kedvesek ;)
2014. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amúgy taníthatnál engem mandarinul :D szívesen fizetnék érte valamennyit, illetve lefordíthatnál néhány levelet nekem mert a google fordító nulla...komolyan! Februárban megyek vissza Kínába (férjhez) és kb. 20 szót tudok :D jó lenne párat még megtanulni meg mondatokat is helyes kiejtéssel...tudnál segíteni ? :) Ha igen írj privit, megadom a skype-om.
2014. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!