Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik itt valaki a BP nél,...

Dolgozik itt valaki a BP nél, British Petrol BSC Budapest?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy pályázzak e oda , milyen ott dolgozni? Túlórás? Nem baj pl ha túlórás, csak milyen az eloszlása a túlóráknak példál... stb...
2014. dec. 7. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban megszokott back office munkaidő van,tehát a munkaidőd 8-9óra

A dolgozók nagy része rugalmas munkaidőben dolgozik, azaz napi min. 4 órát kell bent lenni,a többi meg rád van bízva.

A lényeg az,hogy a rád bízott feladat határidőre kész legyen.

2014. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pályázz nyugodtan...
2014. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy jelenleg is egy SSC nél General accounting vagy GL elnevezés kérdése melyik departmenten dolgozok. És hát jelen pillanatban kissé elgondolkoztam, junior vagyok, habár seniori feladatokat látok el... két entityre is . Amig az úgynevezett senior mintha kb valami kezdő lenne. Nemsoká lesz egy éves értékelés, erre mondanak valami cifrát akkor irány ismét a munkakeresés... Túlóra nem gáz, itt is van bőven, és ennél csak kisebb lehet a káosz.
2014. dec. 7. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ott dolgozol végül? Milyen? Van túlóra?
2016. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tutu79 válasza:
Szia. Pályáztál végül? Bevált?
2016. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!