Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szokas az, hogy palyake...

Milyen szokas az, hogy palyakezdo fiatalok mondjuk fel ev utan elmennek ilyen tobb hetes (honapos) szabadsagra es utazgatnak meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Fel ev alatt mit tettek le az asztalra? Ennyire ugy gondoljak, h ok megengedhetik ezt maguknak?


En diplomas vagyok, 8 honapja dolgozom ugyanazon a helyen, de nem fordult meg a fejemben, hogy en mar akkora penge vagyok, h nekem akkor jar a londoni kirandulas (vagy akarmi)


Nyugaton a jelenseg még durvabb egyebkent.


Vagy tényleg vannak cegek, ahova ha az ember be tud kerülni (mert zseni) akkor onnantol kezdve zsakszamra van a penz? Ugyanakkor nem kell erte napi 16 oraba gurizni?


2014. dec. 7. 22:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Ha tisztában vannak vele, hogy nehezen helyettesíthetőek, és van bőr a pofájukon, akkor megtehetik.
2014. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
En a munkahelyemen nehezen helyettesithetonek szamitok, es ha lelepnek hosszabb időre pofatlanul akkor sztem a fonok fenyegetozve rendelne vissza.
2014. dec. 7. 23:02
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugaton a jelenseg még durvabb egyebkent. "


En meg ilyet nem lattam pedig Nyugaton elek..

2014. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Az irigység ráncosít, csak mondom.

Amúgy kérdésben a válasz, mert fiatalok. Nem mindenki tervezi úgy az életét, hogy oké diploma megvan, akkor most jöhet 40 év ücsörgés egy irodában. Meg amúgy neked mi közöd hozzá, hogy más mit csinál? Téged károsít ez bármilyen mértékben? Ha megtehetik menjenek, lássanak világot, szerezzenek tapasztalatokat, tanuljanak nyelvet. Igazából nem értem mi kifogásolni való van ebben.

2014. dec. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem az, csak tod belem azt neveltek h csak az fog keresni penzt aki ejjel nappal gurizik es megallas nelkul evekig kell mindenert kuszkodni h apro eredmenyek legyenek egyaltalan. Az valahogy nem fer a kepbe h ezek az emberek meg solat keresnek es nem kellett odaadni erte a lelkuket
2014. dec. 8. 07:13
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez meg már egyéni szoc...

Belém pl azt nevelték, hogy ragadjam meg a lehetőségeket, legyek nyitott a világra, ne elégedjek meg a majdnem jóval. Ennek megfelelően, két egyetemet végeztem (semmi büfé),a szakmámban dolgozok amit szeretek, remek fizetésem van, már bejártam a fél világot és még alig múltam 30. Persze mindehhez kitartás, szorgalom és szerencse is kell, de nem kell megszakadni.

Ne legyél kishitű kérdező, te se elégedj meg, legyél ambiciózus, legyenek merész céljaid amikért küzdhetsz. Ne süllyedj bele az önsajnálatba, mert az csak visszafog.

2014. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Sztem ha csunya lenne nem vitted vna semmire
2014. dec. 8. 12:33
 8/28 A kérdező kommentje:
Lennél
2014. dec. 8. 12:34
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
Milyen szokás már, hogy az ilyen friss diplomások osszák a többi friss diplomást? Te mit "tettél le az asztalra", amiért elítélheted őket? Komolyan mi közöd van hozzá, hogy mire költik a pénzüket? Egyszerűen undorító a gondolkodásmódod. De nyugodj meg az ilyen szarkeverő embereknek nem kell gondolkodniuk, hogy hova menjenek hónapokra, mert nekik marad az áhított gürizés.
2014. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért érdekel az hogy mások mire költik a pénzüket? És ha házi mozi rendszert vett volna magának, amit nem látsz, akkor jobb lenne az életed?


Szerintem jó szokás, ha tehetném én is mennék.

2014. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!