Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 21 Évesen mennyi esélyem van...

21 Évesen mennyi esélyem van Budapesten el helyezkedni mint Pénzügyi Számviteli ügyintéző?

Figyelt kérdés
Jövő év februárban végzem el a szakmát és Pesten szeretnék dolgozni. Mindenképp olyan munka körben akarok elhelyezkedni ami a szakmámhoz köze van!

2014. dec. 8. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem jóeséllyel el tudsz helyezkedni, bár függ az eredményedtől!

Milyen eredményeid voltak ? Hol végeztél?

Jó eséllyel tudsz dolgozni valami kisebb cégnél, kezdőként havi nettó 200 környékén.

2014. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bem pénzügy és számviteli diplomája van, hanem sima OKJ papírja lesz. Hát nem tudom, hogy mennyire tudsz majd elhelyezkedni, 200 nettót biztos nem fogsz keresni, annyit a BGF PSZK-ról kikerültek keresnek. Másrészről pedig ott vannak kisebb, alacsonyabb elismertséggel rendelkező főiskolákról kikerültek (akik szép számmval vannak, elég csak megnézni hány gazdasági képzést kínáló fősuli van Pesten belül) akiket nem nagyon preferálnak a nagyobb multik, általában őket veszik fel a kisebb cégek jóval alacsonyabb fizetésért (100-150 ezer nettó fizetésért). Az OKJ-n végzettek valahol utánuk következnek.
2014. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*nem
2014. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz az OTP-be.
2014. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy percig se hitem benne 200 lesz a nettó fizetésem! Felső FOKÚ OKJ képzésen veszek részt ez igaz de jók a jegyeim 4, 5 modul zárok eddig mi kapunk egy + képzést Projektmenedzsment/ Projekt gazdaságtan néven.


Nem arra volta kíváncsi mennyit fogok keresni ha nem arra hogy el tudok e helyezkedni!


Köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 8. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi tapasztalatod van,hány nyelven beszélsz folyékonyan.Ezek az okj képzések nem sokat dobnak a latba.
2014. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendvédelmi szerveknél el fogsz tudni helyezkedni, nettó 120.000,- Ft lesz kb. a havi munkabéred, vagy a NAV-nál középfokú adóügyi/igazgatási/végrehajtási ügyintézőként tudnád elkezdeni a karriered. Azért kéne az a diploma is, azzal többet tudnál keresni, és jobbak lennének az elhelyezkedési lehetőségeid. Így most marad a közszféra.
2014. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valahol el kell kezdeni azért szeretnék minél előbb elkezdeni dolgozni hogy legyen pénzem a Mérleg Képes Könyvelőre mindenképp el akarom végezni.
2014. dec. 20. 12:18
 9/10 anonim válasza:
100%

Én nem gondolom, hogy egy diplomával annyira könnyebb lenne elhelyezkedni, max ( de ez sem biztos) pár 10 ezer ft-tal kapnál több kezdő fizut. Szerintem egy sima pénzügyi asszisztensi vagy számlázóként simán fogsz kapni munkát. Lehet 1-2 hónapot kell keresgélned, de jó szakmát választottál. A fizuk itt pesten egy ilyen pozíciónál elég változó, de kb 90-150 000 ft nettó között. Persze függ, hogy mennyire tudod a dolgokat, volt e előtte munka tapasztalatod, akár gyakorlati helyen dolgoztál e már. Én a nav-hoz nem mennék a helyedbe, minimál bérért. Egy kisebb cégnél a 100-110 nettót szerintem megadják.

Sok szerencsét az elhelyezkedéshez, és a mérlegképest csináld meg mindenképpen, mert azzal már elég magas pozíciókba eltudsz helyezkedni. Én is arra készülök majd :)

2015. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sok sikert a Mérleg Képeshez utolsó válaszoló! :)

2015. jan. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!