Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2014-ben milyen tesztet...

2014-ben milyen tesztet íratnak az Auchanban?

Figyelt kérdés
Friss tapasztalatok érdekelnének. Itt az oldalon régi kérdéseket találtam.
2014. szept. 29. 17:56
 1/4 anonim válasza:
Ma voltam teszt iráson kb 2òràs, szàmitàsi feladattal kezdödik idöre van, majd logikai,ügyességi készség és pszichológiai tesztek 6-7db, van öt és tizenöt perces. Alaplàban véve nem egy kivérzös-hangulata, szervezése jò. Vàgj bele nyugodtan
2014. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi lényeg :1hét a teszt értékelés ha megütöd a mércét szóbelire hivnak és ott döntik el kellesz - e
2014. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenkivel íratnak egy árufeltöltővel melóra is ?
2014. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam, árufeltöltőnek jelentkeztem.Első rész személyes adatokat, sikolai végzettséget, volt melóhelyeket kell leírni, majd jön a teszt.Minden teszt olyan 5 perces kb.Első része matek, marha könnyűek, de sok én nem is tudtam befejezni.Pl: 18-3+5

Aztán betűk vannak összevissza, kikell választani melyik nem illik oda stb

Aztán vannak alakzatok összekeverve és rakd össze, válaszd ki melyik a jó.

Vannak olyanok, hogy ne emeld fel a tollat meg kicsi háromszögekbe rakjál pontot a közepébe....

Ja és még idióta kérdések mit mondanál/mit gondolnál adott szituációkban.Ja és 13:15re kellett menni és 14:20kor már úton voltam hazafelé....

Engem ma hívtak, hogy jövőhéten mehetek a beszélgetésre, mert sikerült a tesztem.

2014. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!