Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztráliába lehetséges...

Ausztráliába lehetséges kijutni és megélni?

Figyelt kérdés

Van egy középfokú angol nyelvvizsgám, főiskola végére szeretném letenni a felsőfokút. Most mérnökinformatikusként tanulok. Ha nem lesz kormányváltás 2018-ban, akkor mindenképpen szeretném elhagyni az országot, de még nem döntöttem el, hogy hova menjek. Elsősorban Londonra gondoltam, de most belegondoltam, hogy Ausztrália sem lenne rossz ötlet, mert GDp szerint az 5. a világban, bár nem tudom, mennyire számít ez. Még Amerika is ötlet lenne, de nincs semmi ismerősöm, aki el tudna rendezni ott. Mit gondoltok? Lehetséges Ausztráliába elhelyezkedni mérnökinformatikusként? Milyen ott az élet, jól élnek az emberek? Mert csak azért nem mennék ki, hogy ugyan úgy éljek, mint itt élnék..

Ha lenne kedves valaki, akkor véleményezhetné. Meg a többi angol nyelvű országot is. :)


2014. dec. 10. 14:43
 1/1 goaus ***** válasza:
Ausztrália, Kanada és USA rendkívül kemény vízumigényeket támaszt, persze meg lehet csinálni. Ausztrália a legdrágább, oda már egy diákvízum is min. 5 millió körüli költség (5 hónapos suli nekünk biztosítással együtt volt 1,5 milla, két repjegy oda-vissza 1,3 milla, 3,5 milliót kellett bemutatni számlán, plusz egy ingatlanról is bekértek papírt)... Anglia egyszerű most még, mondjuk Londonba semmiképp sem mennék, az már túl sok ami ott van, vidéki városok viszont még vannak jók.
2014. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!