Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erről a cégről valakinek vmi...

Erről a cégről valakinek vmi vélemény?

Figyelt kérdés
Behívtak a hetedik kerületi long life nevű céghez, mint menedzser asszisztenst. Mire számíthatok? Valakinek vmi tapasztalata van?

2014. dec. 10. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:
royal life, elírtam :D
2014. dec. 10. 14:59
 2/3 anonim ***** válasza:

...hát nem ártott volna megnyitni egy google-t vagy ide beírni a cég nevét.

Nekem 2 mp alatt megtalálta ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Egyébként az lenne a munka világában a minimum egy irodai állásra pályázónál, hogy utána néz a cégnek is, nem?

Az számomra már árulkodó, hogy a békéltető testület nem együttműködő vállalkozások listájában is benne van, hogy egyébként neked sem kerülne semmibe a nyilvános beszámolók (mérleg, eredménykimutatások) megnyitása a cégről, valamint az is feltűnhetett volna, hogy ezt az állást rendszeresen és hónapok óta felteszik a netre.


Nekem ez a néhány mondat tényleg 1 perces keresés, mert nem érdekelnek a fényterápiás lámpákat horror áron jutalékos rendszerben értékesítő cégek- de az elszomorító, hogy téged sem...


Minden jót az új álommelóban :)

2014. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!