Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tatabánya ipari parkban...

Gyuribacsika kérdése:

Tatabánya ipari parkban melyik cégek fizetnek, , jobban" egy betanított munkás esetében? Vagy a környéken?

Figyelt kérdés
Van pár gyár, csak nem tudom hová lenne érdemes jelentkezni, mert ha egy mód van rá, nem szeretnék éjjel nappal minimálbérért gülizni.

2014. dec. 11. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Delphi elég keveset fizet, főleg hogy folyamatos munkarend van. Az Otto Fuchs sem váltja meg a világot fizetés szempontjából. A Coloplast igaz 3 műszakos, de havi bónuszt adnak, és nem olyan vészes a fizetés sem. A Grundfosnál 1 állandó műszak van, attól függ hol van üresedés, de általában délutánost keresnek, vagy éjszakást. De most létszámfelvétel van, délelőttösnek is lehet menni. A fizu ahhoz képest, h 1 műszak, egész jó. Az AGC kicsit jobban fizet, de ott 2 műszak van, ha jól tudom, de van, hogy 3. A Bridgestone még jobban fizet, talán ők a legjobban, de ott dolgozni is kell rendesen.
2014. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, én azt hallottam, nem tudom mennyire igaz, hogy a Coloplast inkább csak nőket foglalkoztat operátorként, férfiakat max. raktárra, ha van targoncás papírod stb.A Grundfosnál a délelőttösbe ugye nincs semmi pótlék, ott milyen az órabér nem tudod ? Az állandó éjszakás az nekem halál lenne.Az AGC -be van céges buszjárat ? Oda állítólag nehéz bekerülni. A Bridgestone-ban mit értesz az alatt, hogy dolgozni is kell? Vagyis igazából ugye gumit gyártanak ha jól tudom, csak az érdekelne, hogy mennyire nehéz fizikai munka amit végezni kell? Kell nehezet emelni és hasonlók ?
2014. dec. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!