Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Erste Bankba megyek interjú...

Az Erste Bankba megyek interjúra. Csoportos interjú lesz, a munkakör pedig: telefonos panaszkezelo munkatars. Az interjú 2,5 órás [mi a frász tart eddig? ]. Volt már valaki ilyen interjún? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Stresszturo kepessegeg milyen? Anyazast hogy birod? Amikor konkretan a torkodat akarjak elvagni a bank hibai miatt, mennyire veszed magadra?


Na erre szamits 2.5 oran keresztul...

2014. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AC lesz biztos
2014. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Így van, ez AC lesz. Csoportos feladatmegoldás, plusz egyéni interjúk, mellette időnként van IQ-teszt, vagy valami részkompetenciát mérő HR-es bullshit.
2014. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"telefonos panaszkezelo munkatars"


Hű, ez nagy szopacs lesz... te tudod.

2014. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, tudom, hogy nehéz meló, de valahol dolgozni kell. Másrészt, féléves meló...ha felvesznek, aztán kezdem elölről Amúgy meg eben-guba, nincs normális meló, csak értékesítés, call center, reklamációkezelés, követeléskezelés...ez van
2014. dec. 15. 21:12
 6/8 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk az interjún. 15 másik emberkével egyetemben. AC volt, eredetileg 3 órásra tervezve, de mivel a fél csoport kiesett, így lett 1,5-2 óra. 4 pozíciót hirdetett meg az Erste, mind telefonos munkakör. A frankos hitelek kivezetése miatt. Az interjún mind a 4 meghirdetett pozícióhoz tartozó osztály vezetője + a HR igazgató is bent volt. Bemutatkoztak, majd mi is bemutatkoztunk egyenként, és meg kellett jelölni, hogy melyik munkaterület érdekel, aztán jöttek a tesztek. Összesen 4 féle teszt volt.

1/ banki matek 8 feladat. 8 percben. Egyszerűsített kamatszámítás, kamatoskamat-számítás + logikai-figyelemteszttel.

2/ 2 oldalas ismertető alapján egy új Erste termékről kellett mondjuk egy ismerősnek ajánlást írni 10 percben.

3/ papírra vetett extrém szituáció, amelynél először egyénileg kellett rangsorolni bizonyos dolgok fontossági sorrendjét, majd ugyanezt csoportosan kellett összhangba hozni. Itt a csapatmunkát nézték és bőszen jegyzetelt az illetékes osztály vezetője. Úgy éreztem magam, mint nyúl a ketrecben.

Ezt követően, a már kijavított banki matek alapján, akinek sikerült a teszt - ez 8 embert jelentett, mind pénzügyes volt - már mentek is egy másik terembe az illetékes osztályvezetőjével szituációkat csinálni.


4/ ugyancsak szituációs gyakorlat de ezúttal a csoporttesztnél kiválasztottak között (max 2 személy). Ebbe már beleestem én is. Bejövő hívások, panaszkezelés területre.

Egy utazási irodai panaszáradat és annak ügyfélszolgálati megoldáaát elemezték. A végére kivoltam, mint a liba...

2014. dec. 20. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy sikerüljön :)
2014. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy! Már az interjút követően a Randstad fejvadász is felhívott épp ezen munkakör kapcsán, ő már részletesebben tájékoztatott a munkakörről. Nettó 120e Ft-ot adtak volna, persze csúsztatott munkarendbe [8-20 óráig] + 86%-os bérlettérítést.

Épp aznap kaptam az Erstétől közvetlenül e-mailben az elutasítást. Alighanem a matek volt a ludas, kb. a fele sikerült. Inkább a bér miatt sajnálom. Röhejes ez is, de sehol nem adnak még ennyit sem, ráadásul vagy 200 km-t utaztam az interjú kedvéért. Ez van... pályázok tovább. Egyszer úgyis sikerül.

2014. dec. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!