Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes pénzügyi...

Szerintetek érdemes pénzügyi területen elhelyezkedni? És persze ezeket a szakmákat letenni érettségi után?

Figyelt kérdés

Mostanság elgondolkodom azon hogy milyen szakmát tegyek le érettségi után,na most 2016ban fogok érettségizni előre láthatólag.És gopndolkodtam hogy milyen munkakör az amely tényleg érdekelne és ez a pénzügyi munkakör mint pl: bankban dolgozni, pénzügyekkel foglalkozni.

Na most ezekről szeretnék bővebb információt mármint a munkákról stb. Pl Egy banki szakügyintéző, vagy egy hogy hova érdemes jelentkezni ha mondjuk elvégzem ezeket a szakmákat. Pénzügyi számvitel ügyintéző, mérlegképes könyvelő, Banki szakügyintéző, Pénzügyi termékértékesítő, mert ezeket a szakmákat néztem érettségi után amik így ténylegesen érdekelnének. Persze nem csak maga a fizetés szempontjából hanem karrier építés szempontjából is.

Nos végül is ezekre lennék kíváncsi maga az hogy ezekkel a szakmákkal el lehet e helyezkedni és milyen munkakörben és hogy melyiket érné meg jobban érettségi után elvégezni. Persze ezeket a szakmákat Emelt szinten tenném le a Magyar üzletemberképző szakiskolában azaz a MUA-ban. Még ha van valami infó a suliról vagy tapasztalat azt is meghallgatom. komoly válaszokat kérek.


2014. dec. 15. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél közelebb van valaki a tűzhöz, annál jobban melegszik.
2014. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyedben megváltoztatnám a gondolatmenetet és abból indulnék ki, hogy milyen szakmához van protekcióm, hol tudok gyakornoki helyet és később munkahelyet intézni magamnak. Csak egy tipp. Annyira veszed komolyan, amennyire akarod...
2014. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat Nos igen megfogadom őket mert végül is amit leszűrtem a válaszokból az maga az emberi kapcsolatok protekció ami fontos eleme lenne annak hogy milyen szakmát válasszak. Na most mivel pénzügyi területen szeretnék továbbtanulni elhelyezkedni így ez nem csak szimplán véletlen jött.Hanem mert az én drága anyukám egy bankfiókban dolgozik már lassan 19éve mint kockázatkezelő pénzügyi hitelügyintézőként,és így ez miatt elkezdett érdekelni ez az egész pénzügy már kisebb koromban csak aztán apukám miatt viszont más szakmát tettem le. Ha vannak még komoly válaszok akkor írjatok.
2014. dec. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!