Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet bejutni céghez...

Hogy lehet bejutni céghez területi képviselőként?

Figyelt kérdés
Érettségim van hozzá.B kategóriás jogosítványom szintén van.Pályakezdő vagyok, mindenképp ez irányban szeretnék elhelyezkedni.Nézegetem is a neten, önéletrajzot elküldöm, de semmi.Illetve, a hirdetésekbe mindenhol látom hogy tapasztalat szükséges hozzá.Ismeretség által lehet bejutni?Vagy hogyan?Élelmiszer termék értékesítése érdekelne inkább.Aki területi képviselőként dolgozik, leírná hogy került be? Köszönöm.

2014. dec. 15. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak érettségivel, tapasztalat nélkül nem fognak felvenni területi képviselőnek.

Tapasztalatot meg hasonló munkakörben kell elérni, ahová ilyen feltételekkel el tudsz helyezkedni.

2014. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van még Környezetvédelmi-méréstechnikus vizsgám.De az kicsit más terület:)) Gondolom kereskedelem kellett volna, de hát ez van.
2014. dec. 15. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem se hívnak pedig nekem nem csak érettségim van továbbá olyan munkám volt ahol folyamatosan kapcsolatot kellett felvennem személyekkel de ez se motiváló nekik. Vagy van 30 másik ember akinek van tapasztalata vagy nem tudom. Eddig csak olyan cégek hívtak vissza ahol magánvállalkozóként kellett volna dolgozni. Ez van talán egyszer ránk mosolyog a szerencse, próbálkozni kell.
2014. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!