Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka suli mellett?...

Diákmunka suli mellett? Tapasztalatok? Csak május előtt szeretnék dolgozni.

Figyelt kérdés

Utolsó évem a gimiben, budapesti vagyok. Egyszer már dolgoztam, de csak pár napig és kis protekcióval. Nem megyek egyetemre, így annyit nem kell most tanulnom, mint aki megy.


Mi a tapasztalatotok nappali tagozatos suli emelletti munkával? Megoldható lenne? Felvennének akkor is, ha csak érettségiig szeretnék dolgozni?


Már nem nagyon szeretnék mindenre pénzt kérni apukámtól...


18 elmúltam és lány vagyok.


Valami egyszerűbb munkára gondoltam, amihez nem kell érteni a betanításig.


2014. dec. 17. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit nem kell legalább minimális szinten betanulni, azok max ilyen pár napos munkák.
2014. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Betanításig(!) nem kell érteni hozzá. Pl gyorséttermi munka :)
2014. dec. 17. 21:18
 3/3 anonim válasza:

A diákmunkák 90%-ához, mint a szórólapozáshoz, árufeltöltéshez és gyári futószalagmunkához nincsen semmi betanítás. Első alkalommal odamész, elmondják, hogy mit és hogyan kell csinálni, és már csinálod is, mert egyáltalán nem bonyolult.

Felvennének akkor is, ha csak érettségiig akarsz dolgozni. Legalábbis ez nem jár semmilyen hátránnyal, mert a diákszövetkezetes munkaadót nem érdekli, hogy te meddig vagy hajlandó dolgozni. Amíg érvényes tanulói jogviszonyod van, addig bármikor hívhat. Sokkal inkább kérdéses, hogy mennyire gyakran fog rád számítani. Van, akiket majdnem minden nap hívnak, és van akiket szinte alig. Bár mivel iskola mellett dolgozol, amit azért nem vállalnak olyan sokan, ezért biztosan csurran legalább 1-2 munka hetente.

2014. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!