Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt van olyan aki az audi...

Tőzegáfonya kérdése:

Itt van olyan aki az audi gyárban dolgozik győrben? Milyen? érdemes-e oda jelentkezni mint pályakezdő? Vagy aki hallot már róla h milyen ott a fizetés meg a munkahely.

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Pályakezdő mi? Betanított munka? Mérnök? HR-es? Ez így elég tág. Mindenesetre az biztos, hogy pályakezdőként, ha nem voltál ott gyakornok korábban és nem vagy nagyon-nagyon kiemelkedő a területeden, akkor nem fognak felvenni.
2014. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
autóelektronikai műszerésznek tanulok. érdeklődni lehet! nem? o.O
2014. dec. 20. 20:36
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom h mik kellenek oda vagy hogy milyen szakmák vannak ott! normálisan nem lehet kommentelni?!
2014. dec. 20. 20:37
 4/7 anonim válasza:
Én ott dolgozom, de el kell szomorítsalak. Nem hiszem, hogy pályakezdőként dolgozhatsz itt. Én villanyszerelő vagyok. Karbantartó... Az átlag bér soron 160.000 körül van. Viszont van azért túlóra rendesen.
2015. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pedig azt hallottam h minden hónapban vesznek fel új embereket és h jól megfizetik.... akk ez most hogy van ?
2015. jan. 5. 22:04
 6/7 anonim válasza:
Ígyvan, miért szerinted a jól megfizetés az azt jelenti hogy pályakezdőként 200.000? Neem, sajnos nem így van:)
2015. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pályakezdőként 150 van audis szálló havi 30e forint engem felvettek pályakezdőként de 1 év elég volt belőle (autoszerelő)
2015. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!