Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék dolgozni január...

Szeretnék dolgozni január közepétől február elejéig-közepéig, milyen diákmunkalehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Január közepén vizsgázok utoljára (január 10), utána kb. február 5-ig nincs tanítás a sulimban.


Suli mellett amit megkeresek: korrepetálok matekból 3 éve gyerkőcöket, gimnazistákat. Mivel inkább reggel/délelőtt/koradélután voltak eddig is óráim, ezért késődélután-este korrepetálom őket (hétfőtől szerdáig, csütörtökön ritkán) Januárban is így lesz, ezért nem tudok olyan melót vállalni, ami pl délután 5-6ig tart, vagy olyat, ahol estig sokáig bent kéne lennem.


Mekis, burger kinges munkát próbáltam (rugalmas időbeosztás miatt) nagyon nem jött be.

Próbáltam még: bolti kisegítő, vállfázás, csipogóztatás ilyesmi, de ez sem jött be.


Olyan munka kéne, ahol rugalmas a beosztás (mint pl Burger king esetében) ami 4-6 órás, péntek-szombat-vasárnap simán tudnék 12 órázni is, és nem kell hosszú ideig szerződni (hiszen csak kb. fél hónapra kellene ez a meló, mert februárban új félév kezdődik, tehát akkor a délelőttjeim már nem lesznek szabadok.


Gondoltam alkalmi munkákra, pl. hostess munka, szórólapozás (facebookon vannak ilyen csoportok) de nem tudom, hogy mennyire unalmas szórólapozni - vagyis 1 helyben állni 8 órán keresztül...

vagy a kóstoltatásról (amik vannak a Sparban, tescoban) mit gondoltok? Nem túl unalmas/egyhangú?


Ti mit dolgoztok?



2014. dec. 21. 00:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem is szeretnél annyira dolgozni, finnyáskodsz össze vissza, meg válogatsz, mintha olyan nagy lenne a választék...
2014. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!