Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki fehér galléros...

Dolgozik valaki fehér gallérosként Londonban?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogy aki magyarországon diplomázott mennyi esélye van Londonban elhelyezkedni a szakmában? én közgazdász vagyok, Budapesten ledolgoztam már 5 évet egy multinál különböző pozicíókban (pénzügyi elemzés, kontrolling) és most úgy gondolom kipróbálnám magam külföldön is. mire figyeljek? mit tanácsoltok? holnap mondjak fel és Londonban keressek munkát, vagy az internet segítségével itthonról? vagy linkedin?

ötleteket tippeket várok.



2014. dec. 29. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából, igen, bár ne mondj fel, amíg nincs valami. Mondjunk Londont kerülném, nagyon zsúfolt, és drága város.
2014. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy London drága és zsúfolt, de egy pénzügyesnek nem nagyon lehet jobb helye, mint itt.
2014. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én is úgy gondolom közgazdász/pénzügyesként mivel London a világ egyik legnagyobb pénzügyi központja szakmailag jó helyen lennék, és tudom/olvastam drága város. a nyűzsgéssel nincs gondom, nyilván kell néha pihenni, de szeretem a hétköznapi pörgést.

a monster.co.uk, reed mellett tudtok mondani még 1-2 ilyen weblapot, esetleg fejvadász céget akik ilyen vonalon mozognak?

2014. dec. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!