Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek lenne kedve csak...

Valakinek lenne kedve csak ugy osszefogni, es a semmibol alkotni valami nagyot ami fenmarad a vilagban orokre?

Figyelt kérdés

Rohogjetek, de sokan ertek el sikert a semmibol, egy kis osszefogassal.

En pedig unom hogy 22evesen robotolok, pedig ha elveznem a munkamat, nem is szamitana munkanak?



2015. jan. 5. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ötleted is vagy sok pénzed? Vagy csak keresel valakit akire ráakaszkodsz?
2015. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A semmiből nem lehet valamit alkotni, főleg, hogy ötleted sincs. Ha meg volna ötleted, volnál olyan kreatív levédetnéd és nem akarnál senkivel társulni. Ez gondolom arról szólna, találjatok ki valamit. Ez olyan, mint amikor egy jól befutott vloggert arról kérdeznek a 13 évesek, hogy miről csináljanak videot, ami még nincs. Ha tudná a választ rá, akitől kérdezi, bolond lenne megmondani, mert azt saját magának fogja megcsinálni, hogy neki legyen belőle nézettsége. Kb. ennyi. Szóval akinek van ötlete, nem fog egy számára idegen valakivel összeállni, megosztani, hanem maga megcsinálja, hogy neki jó legyen.
2015. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van penzem.

Pont annyi kb mint minden mas atlag embernek.

de ket atlag embernek mar tobb penze van egy atlag embernel. Na akkor tiz atlag embernek mar 10x annyi penze van mint nekem pl.

Otletem sincs, viszont tobb embernek mar lehet. =D

Inspiracio kerdese, na meg persze hogy a megfelelo latkeppel rendelkezo, fantaziaju, emberre var ez a post, nem azokra akik azt kommentelik amit en is tudok.

2015. jan. 5. 13:14
 4/12 A kérdező kommentje:
De a nagyon okos embereknek is varom a valaszat, ki tudja mibol fogok meggazdagodni. =D
2015. jan. 5. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:

semmiből.

ha összeállok egy emberrel, akkor azért teszem, mert van valami különleges tudása, képessége vagy egyéb hasznosítható alapja.


Ha te tök átlag ember vagy, akkor nem te leszel az akivel össze fog állni valaki...

2015. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Olvasd el megegyszer amit kiirtam.

Ha jobban belegondolsz, mar van egy ember a vilagon aki benne lenne. =)

Nem megmondo embert keresek, hanem velem egy gondolkodasut.

2015. jan. 5. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha barátnőt keresnél és akkor nem kéne xarságokon agyalnod. :)
2015. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Inspiracio kerdese, na meg persze hogy a megfelelo latkeppel rendelkezo, fantaziaju, emberre var ez a post"


Magyarul nem tudsz semmit, de olyat vársz aki majd felkarol az ötletével meg a pénzével :) Várjál még kicsit :)

2015. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Van barátnőm. Hogy megmutattatok, mit hogy kell csinalni.


Ezt a szamot azoknak kuldenem akik ma jol megmondtak, hatha magukra ismernek: [link]


Es hogy milyen ironikus, ok pont beloletek alkottak valami maradandot. =)



......

2015. jan. 5. 14:19
 10/12 anonim válasza:
Kérdező, pontosan mire gondolsz? Nekem tetszik az ötlet, talán lenne még1 ember de az a baj, hogy valami nagyon maradandót kellene alkotni ahhoz, hogy az sikert érjen el. Én Pl. szeretem a motorokat, szeretek iszogatni is, ebből lelehet szűrni ötletnek mondjuk valami jó kis kedvelt bulihely müködtetését, esetleg valami szponzor támogatást versenyekhez. Bár ez egyoldalu, bíztos van még más is
2015. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!