Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl-ben milyen dolgozni?...

Lidl-ben milyen dolgozni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 17:45
 1/3 anonim válasza:
jó , főleg ha a főnöködnek nagy a farka
2015. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én ma voltam interjún a Lidl-ben egy vidéki boltban azt hittem elájulok a lényeg hogy az álláshirdetésben a 6 órásnak 110 ezer bruttót írnak ami 1.5 év múlva lesz most 94 ezerrel vesznek fel és többek között azt mondta a felvételiztető hogy készüljek fel hogy annyit fogok dolgozni hogy a lábamon szétszakadnak az erek!!!!Ja és ő mindenkivel őszinte hogy ne érjen meglepetés!!!!!!
2015. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ma egy unszimpatikus, szemüveges, hosszú szőke hajú pénztárosbige kis híján ufónak nézett, amikor műanyag tányérokról érdeklődtem, mivel az nem volt nekik. Erre magyarázni kezdett tudálékosan, hogy tél van, és az emberek azt grillezéskor használják. Az persze eszébe sem jutott a "széles körű" árufelhasználási ismeretekkel rendelkező "okos" pénztárosnőnek, hogy nem csak erre a célra használható ez a termék. Kozmetikai alapozót sem kaptam, de minden más vacak (pl. hajfesték) bezzeg kapható. Röhej.
2015. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!