Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki rendőr,...

Van itt olyan, aki rendőr, vagy rendőr volt? Ha igen, válaszolna pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkozom hogy rendőr leszek. 24 vagyok, tiszthelyettesire jelentkeznék...

Érdekelne pár a szakmával kapcsolatos dolog.

Szóval ha van itt olyan aki tud érdemlegesen válaszolni a kérdéseimre, kérem írjon!

(feltételezők, meg "szerintem"-ek, illetve úgy hallottam-ok nem érdekelnek, csak olyanok véleménye, akik benne vannak ebben!)



2015. jan. 7. 21:31
 1/3 anonim válasza:

KérdezŐ!


Itt a válaszom és a véleményem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


Üdv!

2015. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is elgondolkodtam a jelentkezésen. Rendőrségen dolgozom és a parancsnok nagyon szeretné, hogy rendőr legyek. Én is akarnám.

Csakhogy valamiért az utóbbi években iszonyatosan megnőtt a lemorzsolódás a középiskolákban.

Épp most néztem, hogy a szegedin a 2013-as tanévben 260 főből már 61-en elmentek az első évben. Ez pedig nagyon magas szám. A korábbi években már fokozatosan növekedett ez a szám.

[link]


Plusz az alap illetmény egy vicc. 7730Ft. Ha nagyon-nagyon-nagyon űberkirályul tanulsz, akkor +7730Ft-ot kaphatsz. 4.51-5-ös átlag kell hozzá.

Ha sikerül osztálytitkárnak lenned ami osztályonként egy fő, akkor még 7730Ft.

Ez 23150Ft. Viszont fizetned kell a reggeliért, a vacsoráért, plusz még a szállásért is. Egy másik iskolának az oldalán találtam, hogy egy éjszaka minimum 460Ft-ba kerül. És ez a vacakabb szállás, ahol nincs mosdó a szobában és 3-4 ember van együtt. A jobb szállás még többe kerül.


Persze, hogyha bejárós vagy vagy ott laksz, akkor azt térítik, illetve nem kell ezekért fizetned.


Én ilyen idős korban már sokkal inkább az egyetemet javasolnám.

Nálunk van aki már több éve nem tudott elmenni tisztképzőre. Így még mindig tiszthelyettes, pedig diplomája van. És a munkájával is elégedettek.

2015. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!

valamiért úgy érzem, hogy meg kellene próbáljam...Az egyetem kilőve, mert egyrészt messzebb van, másrészt egy évvel hosszabb a képzési idő, plussz oda mégnagyobb a túljelentkezés ha jól tudom...

2015. jan. 9. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!