Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék 'nyomulni' egy...

Hogyan tudnék 'nyomulni' egy másik oszt. Vezetőnél hogy alkalmazzon?

Figyelt kérdés

Szállodában dolgozom Angliában konyhai részén de váltani akarok a hangosito vizuálosokhoz.


Saknos csak Dec közepén beszéltem ezugyben az audiós supervisorral (fonokkel) mondtam van tapasztalat kepzesem stb, mosolygott meg minden es azt mondta hogy talan uj ev utan mert most nem kell nekik ember.

Azóta ünnepek miatt szálloda is bezárt kb 2 hétre, majd mostanában munkában köszöntem neki vissza köszönt és annyi. Félek elfelejtette.nem emlekszik rám.


Gyakran jár ki udvarra cigizni de nem tudom hogy emlekeztessem rá hogy nagyon szeretnék ott dolhozni. vagy hogy nyomuljak hogy alkalmazzon?

Magas öreges külsőre mogorva angol férfi.


Hátha vannak itt olyanok akik tudnak adni pár hasznos ötletet tanácsot.



2015. jan. 8. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!