Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérelt munkaerőként fogok...

Bérelt munkaerőként fogok dolgozni. (szellemi munka) Munkaadóm a Trenkwalder lesz, de ténylegesen egy másik cégnél a szakmámban (energiaipari tevékenység) kaptam pozíciót. Ilyenkor az önéletrajzban ezt hogy tüntetem fel?

Figyelt kérdés
A tényleges munkaadóm (Trenkwalder) semmit nem fog mondani azoknak, akik az energiaiparban dolgoznak, míg az munkahely aki bérel nagyon jó nevű cég. Továbbá vajon mennyire leszek hátrányosan megkülönböztetve a cégben? (névjegykártya, céges rendezvények) Egyelőre fél éves szerződésem lesz, így ha ez letelt kereshetek mást is, de nyilván az ember abban a fél évben is egyenlő értékűnek szeretné érezni magát.

2014. dec. 3. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Berelt munkaerokent nem leszel egyenerteku, ez sajnos teny. Azert berelnek, mert van valami projekt, amire nincs eleg emnberuk, es a leheto legolcsobban akarjak megoldani a munkaerot. Nevjegykartya: cegtol fugg, de inkabb nem kapsz, mint igen, hiszen nem vagy a ceg resze, csak egy berelt szerszamgep (tudom, rondan hangzik, de ez a valosag).


Oneletrajzban ettol fuggetlenul megjelenhet, mint munkatapasztalat, hiszen a tenyleges munkat a berbevevonel vegezted, nem a kozvetitonel.

2014. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infokat. Akkor a kölcsönbevevő céget fogom beírni önéletrajzba, mert végülis a tényleges munkavégzésem ott fog zajlani, a bérbeadó cégről meg nem beszélek, csak ha nagyon kérdezné valaki...
2014. dec. 3. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!