Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Operátorként ez milyen fizetés...

Operátorként ez milyen fizetésnek számít?

Figyelt kérdés
Jónak, vagy rossznak számít, ha valaki állandó délelőttös műszakban, hétfőtől péntekig tartó munkával, 100 ezer nettót keres, és mellé 20 ezer cafeteria jár? Fél évente van még kb nettó 50-60 ezer bónusz. A cég vidéki, nem a főváros környéke.

2015. jan. 12. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is operator vagyok, Ibiden Hungary Kft. a cég.

15 nap/ hó 12 órában (3 nap nappal, 3 pihenő, 3 éjszaka, 3 pihenő....) nettó 130-160 ezer között mozog, van éjszaka és nappalos is műszak, váltva.

Cafeteria kb 20 ezer + céges buszokkal bejárás.

Bónusz vente 2szer a bruttó átlagfizetés 40-60%-os arányban májusban és decemberben vagyis kb 180 000 Ft/ év.


A tied kimondottan rossz fizetés.

2015. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én munkaidőm csak sima 8 óra délelőtt, nincs semmi pótlék rá. A tied ettől alapból magasabb.
2015. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!