Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Takatába dolgozik valaki...

Takatába dolgozik valaki operátorként?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem még novemberben hívtak fel hogy menjek el tesztet írni hozzájuk.

Ez meg is történt,a tesztet sikeresen megírtam,majd ezután azt mondták,hogy majd menjek be hozzájuk egy személyes elbeszélgetésre.

Ott a felvételiztető csaj angolul kezdett el kérdezgetni,hogy miért szeretnék ott dolgozni stb..

Mondta hogy felvesznek a céghez operátornak és majd értesítenek. Ennek 3 hónapja,de a kutya se keresett.

Szóval egy egyszerű operátori melóhoz elvárják a jó angol nyelvtudást és érettségit....agybaj.

Nekem van érettségim,szakmám,jogsim,angol nyelvvizsgám és ECDL is de így se kellettem.

Egyébként a facebook kommenteket olvasva nem én vagyok az egyetlen akit hülyítenek.

Nem értem hogy egy operátornak miért kell jó angol nyelvtudás és minimum érettségi?

Akinek ez megvan az biztos hogy nem minimálbérért akar melózni.

Szóval lassan diploma kell egy olyan melóhoz,amit régen 8 általánossal el el lehetett végezni.

2014. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Judith1990 válasza:
Ez hülyeség....akkor te nem operátori pozícióba jelentkeztél....nalam magyarul volt az elbeszélgetés...érettségi kellett és annyi :)))
2018. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!