Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan oldjátok meg a levelező...

Hogyan oldjátok meg a levelezőn tanulást meló mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg még kb. 1 évem van, hogy befejezzem az MsC-t levelezőn és a mostani helyem elég laza ilyen tekintetben (egy multi), ha pénteken elmegyek délben órákra, hát elmegyek, és később ledolgozom a mínuszt. Viszont szeretnék munkahelyet váltani és érdekelne, hogy hány ilyen toleráns hely van még e tekintetben. Mert ugyebár akkor már csak kivárom ezt az 1 évet mire végzek, de ha lenne rá lehetőségem, hogy megoldott legyen a suliba járás még egy évig megpattannék azonnal :)


Ti hogyan tudjátok megoldani?



2015. jan. 13. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak utána tudod meg, miután oda mentél, és nyilván a próbaidő alatt én szóba sem hoznám. Nem bírod még ki ezt az egy évet a jelenlegi munkahelyeden?
2015. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De amúgy kibírom, csak viszket a valagam, hogy haladjak, meg kipróbálnám magam állásinterjún, most hogy mar van pár év tapasztalatom, meg millió egyéb papír, meg miegymás. Próbáltam mindig úgy hozzáállni a dolgokhoz, és úgy intézni a dolgaimat, ahogy mindig sulykolja a munkaerőpiac keresleti oldala: Közgáz v info v mérnök diploma, minimum 2 nyelv, van 2 OKJ-m is, meg pár szakmai specifikus képesítés. Nem keresek most sokat, de megvagyok vele. Viszont szerintem is amúgy ez a leginkább racionális megoldás, hogy megülök a seggemen míg nem végzek msc-n.
2015. jan. 14. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!