Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan tudod, hogy ideje...

Honnan tudod, hogy ideje váltanod? Mikor van az a pont, amikor azt mondod, ettől már csak rosszabb lesz, inkább keresel másik állást?

Figyelt kérdés
Amikor már nem örömmel végzed a munkád, amikor már nem érdekel. Amikor már a főnök véleménye sem érdekel. Amikor nem kapsz egy jó szót, biztatást. Amikor idegennek érzed magad ott, ahol több, mint 10 éven keresztül alappillér voltál. Honnan tudja az ember, hogy a Sors éppen csak próbára teszi, vagy tényleg vége? Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 21. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én most tartok ott, hogy menni akarok, csak innen el. Már minden és mindenki idegesít. Pedig jó pár éve dolgozom egy cégnél, de úgy érzem, csak egy helyben állok, nem tudok szintet lépni. Habár abban a pozícióban úgysem tudnék feljebb jutni. A fizetés nagyon kevés, elegem van a buszozgatásból, műszakozásból, a szombati bejárkálásból. Szóval elfáradtam, kihasználnak, lehúznak...
2015. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt érzi az ember. A te leírásod alapján nálad is eljött ez a pont:)
2015. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!