Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Híres nagy cégnél dolgoznátok...

Híres nagy cégnél dolgoznátok vagy inkább egy céget alapítanátok?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb (puszta felmérés céljából)? A kollégáim sorra jelentkeznek a Facebookhoz meg a Microsofthoz, mert hát nagy cégek és Amerikában vannak.

Az én álmom azonban, hogy itthon legyen egy cégem amelyik legalább közepes szinten produkál. Szeretnék itthon csinálni valamit. Nem szeretnék életem végéig egy cégnek dolgozni, legyen az bármekkora.


2015. jan. 21. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

ÉN nagy céghez akarok,a fejem se fájna pl én is a Google-t céloztam meg,ingyen kaja,ingyen konditerem,lakás,mi kell még?

Keresek egy rakat zsetont,d_gom majd fullos nőket.

Itthon céget alapitani baromság kint már érdemesebb.

Dőzsölni nem fogsz a cégeddel max vegetálni meg a járulékjaidat fizetni,ezt akarod?

Vagy elmész a Googlehoz és dőzsölsz a fejed sem fáj.

2015. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen szép amit leírtál (habár a dőzsölni szót nem ismerem, de asszem megértettem), de egy nagy cégnél dolgozás nem csak erről szól. Ez inkább a strici élet.

A munkába minden nap be kell járni, kell produkálni. Arról meg nem is beszélve, hogy tűrni a főnök és a kollégák szeszélyeit. Ha pedig jó akarsz lenni, akkor az illető projektnek kell élj. Ha munka van, akkor kell melózni, a termék nem késhet csak mert a nő vár otthon. A szabadnapokról meg nem is érdemes beszélni.


Én jelenleg a boschnál dolgozok fejlesztőként. Laza körülmények, a kondíciók megfelelőek, azonban amikor meló van akkor még itthon is dolgozok. Minden úgy kell legyen ahogy a főnök mondja (főleg ha Németországból jön a parancs).


Az, hogy vegetálni fog a cégem egyáltalán nem megjósolható.


Na de nem akarlak meggyőzni, mivel csupán a véleményedre voltam kíváncsi. Köszönöm a válaszod.

2015. jan. 22. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

" A munkába minden nap be kell

járni, kell produkálni."


Ilyen cégeknél sokszor otthon is lehet dolgozni, legalább részben biztos.

2015. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!