Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún családról...

Állásinterjún családról kérdeznek, jó-rossz tulajdonság vagy hobbi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy ha pl. családról kell mesélned az interjún, akkor mit is kell pontosabban mesélni? Mármint persze elmondod h a szüleid mivel foglalkoznak meg van-e testvéred, de részletesebben is kell mesélni hogy pl. hány évesek ilyenek nem kellenek? Vagy rossz tulajdonságról mit kell mondani? És ha a hobbidat kérdezik?? Elmebaj nálam ez az egész, hogy miket kérdeznek.... Azt meg utálom, ha valaki azt hazudja h pl. imád olvasni v komolyzenét hallgat meg lovagol meg kitalál minden hülyeséget....Na már most leírom, hogy én lány vagyok (20) gyűlölöm a miss p.csákat meg ilyenek, de sajnos sokan ezt gondolják rólam, mert baba arcom van hosszú hajam meg ilyenek és félreismernek először....szóval az én hobbim igazából az h eszméletlenül imádom a fiús dolgokat, persze ide csak azt értem, hogy imádom a számítógépes játékokat! Senki nem nézné ki belőlem, csak ha már megismer XD És mindenki meglepődik, mert általában azt gondolják, hogy bizos vásárlással ütöm el az időmet egy plázában meg ilyenek pedig nem! Hanem nyomatom ezerrel a kedvenc játékaimat! Szóval interjún ezt nem mondhatom! Mondjuk szoktam kertészkedni is! Évente egyszer-kétszer nyári időszakban.....

Szóval írnátok nekem pár tippet mi a reális válasz ilyenkor? Köszönöm előre is :)


2015. jan. 22. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha titkárnőt veszek fel, én is megkérdezem :)

(Tök mindegy milyen iskolája, képzettsége van, az nem számít.)

A családból tudni, hogy mennyi fizetéssel lenne megelégedve, mennyire ér rá, illetve mit bír (pl az ügyvéd lányát nem veszem fel, de az alkoholista munkanélküliét igen).

Hobbi... Felejtsd el az olvasást, meg a komolyzenét :) Az állóképesség a lényeg, hogy tudsz-e 8 órát szaladgálni az irodában, fáj-e a karod, hátad...

A számítógépes játék jó - tudják, hogy tudod kezelni a billentyűzetet - én sajnos nem találtam olyat, aki bal kézzel gyorsan, vakon ír, és jobb kézzel az egeret kezeli (pedig óriási előny lenne, amikor netes adatlapokat kell kitölteni).

Rossz tulajdonság... A dohányzás sok hátrányt jelent (helyet biztosítani, munkaidő, ha nem mehet ki ideges), és hát egy mentős ne legyen rosszul a vértől :)


Téged lehet hogy felvennélek - holnap reggel 7-kor tudnál kezdeni? :)

2015. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm, amit leírtál. Bár én pontosabb válaszokat vártam a kérdéseimre. Ha kérik, hogy meséljek magamról és a családomról, akkor idegességemben annyi minden jár a fejemben, hogy azt sem tudom hol kezdjem el.... szóval ezért kellettek a tanácsok. De már voltam egy interjún és kellemeset csalódtam. Egyáltalán nem kérdeztek tőlem ilyen hülyeségeket, hogy mi a hobbim meg hogy látom magam 5 év múlva meg ilyenek....nagyon aranyosak voltak és leginkább a gyakorlati eredményem ill. eddigi munkáim érdekelte őket. Mivel pályakezdő vagyok azért nem volt sok munkahelyem még, most a főiskolai tanulmányomat folytatom. De februárban már munkába állok igaz csak suli mellett. Szóval jól alakult az interjú és nem is égtem be idegességemben XD És jelentem! A "játékfüggőségemről" nem tudnak semmit....XD Majd elmondom, ha eljött az ideje :)
2015. jan. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!