Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Annyira semilyennek erzem...

Annyira semilyennek erzem magam. Hogy szerethet igy belem valaki?

Figyelt kérdés

Nem erzek magamban semmi olyan tulajdonsagot, ami annyira kulonleges lenne, hogy valaki beleszeressen.


Nincs semmi, amiben kiemelkedoen jo lennek (pl. hobbi, amikkel sikereket erhetek el, vagy szerezhetek ermeket stb).


Meglathat igy bennem valaki valamit? Felek, hogy ezert nincsenek fiu barataim, akik erdeklodnenek komolyan irantam.

17/l



2014. máj. 2. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :) Én így vagyok.. csak én fiú vagyok! Ha gondolod beszélgethetünk! :) 17/F
2014. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

A férfiak nem szeretnek téged, mert semmilyen vagy.

Majd egy semmilyen pasi beléd szeret, akiben te nem fogsz semmit se látni ezért elutasítod....

2014. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
es ezt abszolut nem tarskeresesi celbol irtam ki. kerlek ne is irjon, akinek ilyen celja van.
2014. máj. 2. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:

persze

egy srác aki ugyanígy érez

2014. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
#2 igaza van. Lehet, hogy lesz olyan pasi aki beléd fog szeretni de viszont neked Ő nem fog tetszeni ezért elutasítod és még mindig egyedül maradsz..
2014. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azok a lányok akik nem szereznek érmeket mind magányosan élik le az életük. Tehát most vagy elindulsz az olimpián vagy egyedül maradsz.
2014. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Elsősorban nem a tulajdonságaidba szeretnek bele, sőt nem is ismerik eleinte azokat. De nem is várja senki sem hogy a Cern vezető részecskefizikusa legyél. Tanulj mások hibáiból, nézz körül hogy a legátlagosabb lányt is elkapkodják ha kedves, normális.
2014. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most pont ez az érzés uralkodott el rajtam is. Semmiben nem hasonlítok egy mai átlagos férfira. Nem volt még barátnőm. 23/F
2014. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem vagy olyan mint a többi lány attól még nem vagy semmilyen. Én pl sose voltam túl nyitott, nem nagyon ment a barátkozás se mégis volt aki "odavolt értem" ha meglátott egyből odajött hozzám vagy odahívott, megölelt meg mondta hogy milyen jó fej vagyok én meg néztem rá hogy jól érzed magad? De azért örültem neki :D A barátaim (párom) is azt mondták hogy ezt szeretik bennem, nem vagyok olyan mint mindenki más. Mindenkit a személyisége miatt szeretnek, nem azért mert kiemelkedik valamiben.

21/L

2014. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elég hogy van pinád. A mai férfitöbblet világban ez is bőven elég, hogy pofátlanul sikeres legyél. Ha f lennél és ugyanezt írnád magadról, akkor lenne a forever alone kategória.
2014. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!