Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszamenőleg lehet valami tenni?

Visszamenőleg lehet valami tenni?

Figyelt kérdés

Apámnál dolgoztam 13 évig és be voltam jelentve, viszont soha nem kaptam fizetést.

Még mielőtt elkezdené valaki hogy hiszen ő az apád stb stb, azért azt tisztázzuk hogy rettenetesen rossz ember és nem kell sajnálni. Már teljesen tönkretette a családot.


Szóval a kérdés hogy lenne arra valami lehetőség hogy valamit lássak abból a pénzből?


2015. jan. 23. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ahhoz egy kicsit előbb kellett volna lépned...


Még mindig nála dolgozol?

2015. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most jelenleg szakképzésre járok és közbe nála vagyok.

Sajnos albérletbe se tudok elköltözni.

Erre kell valami megoldást találnom mert ha már pénzt nem látok tőle legalább tudjak innen lépni.

2015. jan. 23. 20:01
 3/9 anonim válasza:

Írtatok munkaszerződést?

13 évig? És miből éltél ezalatt az idő alatt?

2015. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mivel egy fillért nem láttam így semmit nem tudtam venni magamnak, tehát máig itthon lakok.

Minden papír megvan mert be boltam jelentve mivel főleg kisbusszal jártam az országot.

2015. jan. 25. 08:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen felállással pénzt nem fogsz látni Tőle, az biztos.

Elég furcsa Apukád van...:)


Ha el tudsz helyezkedni máshol, akkor hajrá!

2015. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tehát akkor tulajdonképpen ő tartott el a munkád fejében.
2015. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a szállítástól a műhelyig én vittem mindent.
2015. jan. 25. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Apukával megbeszélni, hogy szeretnél már 13 év után önállósodni, ennek pedig alapfeltétele, hogy a kereseted Te osztod be, nem pedig más! :)

Vagyis szeretnéd a munkád gyümölcsét így utólag is élvezni. Magyarul: IDE A LÓVÉT! :D:D

2015. jan. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak meglehetne vele bármit is beszélni.
2015. jan. 29. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!