Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A főnökömet leostobáztam és...

A főnökömet leostobáztam és egy férfi nemiszervhez hasonlítottam, szerintetek van még jövőm a cégnél?

Figyelt kérdés

A főnököm egy rosszindulatú,a maga módján ostoba ember,már a sokadik ilyen húzása volt hogy ok nékül kóstolgatott,kiadott egy faladatott,melyet a beosztottaimmal lelkismeretesen elvégeztettem.


Ezután elkezdett hőzöngeni,hogy milyen rosszul dolgoztunk erre ki bukott belőlem"hogy te ostoba férfi nemi szerv"

te kérted hogy így csináljuk.


Szerintetek ezek után van még keresnivalóm a cégnél?



2015. jan. 23. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hétfőn kiderül.
2015. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha tudnád mennyi bu*i ilyen főnök van...

Igazából nem szabad ilyen konkrétan elküldeni, szégyenhelyzetbe kell hozni, hogy a beosztottjai előtt kelljen "lealacsonyodnia" és persze ezt kollektívan csinálni mert egy embert ki lehet rúgni de többet azért nem.

2015. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nincs. Nem tudsz megalázkodni, így nem lesz maradásod a cégnél. El kell fogadni, hogy a mindig a főnöknek van igaza. Amennyiben ezt nem tudod elfogadni, akkor másik munkahelyet kell keresni, s méltósággal távozni. Ilyet nem mondhatsz a főnöködnek, akármekkora barom is, ez egy munkahely, nem a kocsma.
2015. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én jobb voltam akkor :)

én tökéletesen diszkréten ráveettem, hogy lássa be saját magának, hogy ő volt a hülye, nekem ki sem kellett mondanom :)

2015. jan. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*és maradhattam
2015. jan. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lacus88 válasza:

Szerintem simán maradhatsz. Ha szembe mersz szállni a "főnök" (de szerintem senki sem főnök csak munkáltató legfeljebb)k*cs*gs*g*vel akkor az még az előnyödre is válhat. Általában Én is megszoktam ezeket még tenni az elején. Meg kell nézni, hogy mekkora a tűrőképessége, mi az amit meg lehet és meg is kell tenni ilyen esetekben. A szavaidból arra következtetek, hogy egy hölgy vagy.

Le a kalappal előtted.

2015. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!