Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon ciki, lenézendő az aki...

Nagyon ciki, lenézendő az aki 23 évesen férfi létére CBA-ban árú feltöltő?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, Lassan egy éve fejeztem be egy 2éves okj-s tanfolyamot ( ami csak pénz lehúzás volt, semmi tudást, gyakorlatot nem kaptunk.) ez alatt az idő alatt le betegedtem ezért nem is kerestem munkát, de most 3. hónapja már hogy jól vagyok, és szeretnék nagyon dolgozni. De sajnos nagyon semmihez nem értek mert csak egy érettségim meg egy haszontalan okj-s papírom van, ezért azt sem tudom milyen állást kereshetnék? Elkeseredettségemben arra gondoltam hogy elmegyek CBA-ba árú feltöltőnek minimálbérért, és mellette meg próbálkozom egy olyan okj-s képzéssel ahol kapok képzést és gyakorlatot, hogy a későbbiekben tudjak annyit keresni hogy akár egy családot is el tudjak tartani. A gond csak az hogy alapjáraton elég visszahúzódó, depressziós típus vagyok, és félek hogyha elmennék árú feltöltőnek annyi megaláztatásban lenne részem a fiatal vásárlóktól hogy egyfolytában szoronganék, elsüllyednék szégyenemben. Mi a véleményetek? Vagy ti mit csinálnátok a helyemben?

2014. aug. 22. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Aljamunka?

Ismerek olyat aki diplomásként közmunkásként dolgozik.

Sokan a két kezüket összetennék ha árufeltöltőként dolgozhatnának.

Az se biztos hogy felvesznek dolgozni ugyanis inkább nappalis diákokat vesznek fel ilyen munkára.

Egy gyári meló 12órába sokkal ##arabb.

Meló mellett tanulj.Ne 50 éves fejjel kezdj el tanulni.

Jobb fiatalon,család nélkül tanulni.

2014. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az a lenézendő, aki nem dolgozik, csak a segélyt várja! aki dolgozik, bármi legyen is az, becsülendő.
2014. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem nagyon fogsz tudni okj-s képzést végezni főállás mellett, azok 5-kor már elkezdődnek. A fiatal vásárlókat mindazonáltal tojd le, annyit kell tudni róluk, hogy mind leesik előbb-utóbb a magas lóról, és mindig az arcára. Nem vagy köteles semmit eltűrni, ami nem a munkakörödhöz tartozik. Mondjuk a főnököd lehet hogy hülye lesz, de az bármilyen munkánál a pakliban van.


Szerintem keress valami normálisabb munkát. Csak értesz valamihez. Ha semmihez, menj el marketingesnek, oda az is elég.

2014. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Félre ne érts, ezeket a kulcsszavakat csak próbáltam úgy megadni ahogy egy mai fiatal gondolkodna. Én nem nézek le senki a munkájáért. Természetesen meló mellett szeretnék tanulni, esti képzésen. Esélyesnek látom hogy felvennének, egyrészt mert fiatal vagyok másrészről meg itt lakok tőle 10percnyire, szerintem ezek is fontos szempontok ilyenkor.


#2 Jár segély annak aki nem dolgozik? Mert én nem kapok. Igen a felnőtt, érett emberek többsége így gondolkodik. De szerintem a fiatalok 90%-a pl lenézne ezért a munkáért. Egyébként nem azért nincs munkám mert nem akarok dolgozni. Pont ez a baj, hogy már nagyon szeretnék. Nekem sem jó így hogy a szüleim nyakán lógok, még ha nagyon rendesek is és nem éreztetik velem hogy teher vagyok.


#3 Igen bennem is bennem van hogy hátha valami jobb állást sikerül találnom, de igazából azt sem tudom milyen állást keressek, pl most hirtelen egy eladói álláshoz sem érzem magam méltónak mert még pénztárgépet sem kezeltem:D. Marketinges álláshoz meg az kell hogy az embernek jó beszélőkéje legyen, nos én mint önbizalom hiányos egyén, nem igazán vagyok a szavak embere:S

2014. aug. 22. 18:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Most gond hogy lenéznek, vagy nem? Ha úgyis bénának érzed magad, nem tökmindegy? Nem a munkáért fognak lenézni, hanem a bénaságért. Mit szeretnél, hogy ne nézzenek le, vagy hogy ne éreztessék veled, hogy lenéznek? :)

Szard le, ki mit gondol, szerintem. Ha tiszteletért akarsz dolgozni, vezérigazgatónak menj. Ha elég a pénz... hát, akkor se árufeltöltőnek. Én ezt gondolom, aztán úgyis azt csinálsz, amit akarsz.

2014. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én sose nézem a munkásokat.Viszont a társadalomba nem leszel number One,tehát jó csajt ne nagyon akarj aki tényleg nőies mert náluk sajnos te lúzernek leszel kikiáltva.

Nem helyes,de sajnos ezek vannak.

2014. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az a gáz, amikor ide jönnek sírni, hogy nem kapnak munkát, de amit te csnálsz, azt pl. nem vállalnák el. Semmilyen munka nem szégyen.

Hacsak nme kisvárosban laksz, miért nem próbálsz meg valamilyen szakképzettséget nem igénylő állást megcsípni? Ügyfélszolgálat, adatrögzítés, recepció, stb, kezdésnek tökéletes, és onnan cégen belül már könnyebb feljebb lépni idővel.

2014. aug. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, az előbb olvastam itt egy pécsi közgazdász írását, aki 1 éve és 2 hónapja nem talál munkát. Szóval marhára nem ciki, hogy dolgozol...
2014. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vegyészmérnök diplomával voltam közmunkás, benzinkutas, erdészetben favágó, mezőgazdasági idénymunkás, utcaseprő, vízügynél medertisztító, kompetenciafejlesztésen "kisdiák", stb.

Jelenleg a szakmámban dolgozom, kevesebb pénzért, mint amit kutasként kerestem. Sajnos kiderült a végzettségem, amit korábban a jelentkezésnél nem vertem nagy dobra és kiutált a társaság. Viszonylag laza meló volt, leszámítva néhány vásárlót, de ez egy másik történet...



Nem a sült galambot kell várnod, hanem tenned az érdekében, hogy legyen egy kis pénzed, találj egy munkát és dolgozz, addig sem lesz időd magadat sajnálni!


Miért érdekel téged, hogy a sekélyes vadidegen vásárlok mit gondolnak? Amennyiben nem ott próbálsz csajozni észre sem fogják venni ott vagy.

2014. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én agrármérnök (Msc) diplomával vagyok iskolatikár.80 ezerért...Teljesen megértelek előző.
2014. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!