Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tud az aki felhasználói...

Mit tud az aki felhasználói szinten kezel az MS Office programokat? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sok álláshirdetésnél ott van, hogy felhasználói szinten kell tudni alkalmazni az MS Office programokat.


Pl. mi az amit tudni kell ez excel táblában, hogy azt mondhasd felhasználói szinten vagy, vagy akár a wordben.


Leírná nekem valaki? Lehet nagyon részletes is! :)



2015. jan. 24. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk a középszintű érettségit letudod tenni egy kettesre, akkor te már felhasználó szinten tudod.

Senki sem veled fogja a kiadványokat szerkeszteni, és valószínűleg adatbázist sem neked kell vezetned. (és egyébként senki nem használ accesst mert egy fos)

Be tudod írni a rubrikába az értéket és a legalapabb függvényeket tudod alkalmazni.


De ezek az állások amúgy se várnak el sok gógyit, amiknél ilyeneket írnak, mint fő kompetencia. (és nem is fizet jól viszont baromi fárasztó)

2015. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :)


Milyen függvényekre gondolsz? Mármint alap dolgokra,hogy egyikből kivonjuk a másikat, vagy bonyolultabbakra?

2015. jan. 24. 18:47
 3/9 anonim válasza:
Szoftverüzemeltető
2015. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még deákként dolgoztam ilyen helyen volt egy összeírás és azt kellett bevinni gépbe. A SZUM függvény használatáért azt mondták hogy na ügyes vagy, az FKERES DARAB DARAB2 és hasonlók használatáért pedig már már szakértőnek számítottam azok között akik ezt csinálták. De mondom, kézírásból kivakarni, és egész nap gépelni nagyon fárasztó. Azóta puszta empátiából csak nyomtatott nagybetűvel töltök ki bármilyen formanyomtatványt.
2015. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)


Akkor nagyjából jól sejtettem, h miről van szó.

2015. jan. 24. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen igazán semmitmondó kritérium, hogy "felhasználói szintű" MS Office tudás... Általában az ég világon semmit, maximum annyit, hogy tudod, hogy tábláztatot az excelben, levelet a kitekintő gyorsvonatban, míg A4-es feliratot a budiajtóra Wordben csinálunk.


Ha egy natúr fkeres függvénnyel megbírkózol akkor már sztár vagy...

2015. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Senki nem használ Accesst" A Bosch az egy senki? Lassan minden irodai pozícióban kötelező követelmény...
2015. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az access hajlamos fagyni durvan csak azert irtam...
2015. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Access-el az a gond, hogy professzionális felhasználásra nem alkalmas - csak irodaira. Irodában meg 10-ből 9x bőven elég az excel.
2015. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!