Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netes munkákról vélemények?...

Netes munkákról vélemények? Vagy ez a "fut egy reklámcsík és kapod érte a pénzt" dolog? Paypal milyen?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyesmit csinálni? egyszer letöltöttem a surfbart, futott a csík jött is pont minden de mikor paypal-ra akartam küldeni pénzt nemtudtam az idegen nyelvhasználata miatt.
2010. febr. 8. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ma, netes munkából nem lehet pénzt keresni. ez tény. minden másra csak az ostoba embereket lehet rábeszélni.
2010. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a fut egy csik és pénzt lehet keresni dologhoz nem értek, de igenis lehet az internet segítségével pénzt keresni. Ne arra hallgass, aki nem keresett belőle, hanem arra aki már igen!
2010. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát azért irtam ki, várom a tapasztalt embereket!
2010. febr. 8. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
második válaszoló! Kifejtenéd, mire utaltál?
2010. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!