Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki játszott ruletten a Dr....

Ki játszott ruletten a Dr. Rudolf Richter álltal ajánlott stratégiával? Vélemények? Én egy kicsit módosítottam, de még nem játszottam.

Figyelt kérdés

Én egy kicsit módosítottam, de még nem játszottam.

[link]


2011. aug. 23. 14:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*által
2011. aug. 23. 15:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamu. Abból él a srác, hogy jutalékot kap a teremtől a regisztrálásod (és pénzbefizetésed) után. A stratégia hülyeség, nem működik. Nincs semmiféle hiba a rendszerben!
2011. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, mert melyik az a hülye kaszinó, aki olyen oldalon hírdeti magát, ahol midig lehet nyerni! :) Köszi!
2011. aug. 24. 08:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nincs ingyenebéd. Viszont pozitív, hogy legalább keresed azt! :) A legjobb, amit tehetsz, hogy minél hasznosabban próbálod meg te is eltölteni az idődet, olyan lehetőséget keresel, ahol a befektetett energiád a legjobban, lehetőleg többszörösen és többször! megtérül!
2011. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Megjegyzés: ez a hiba a gyakorló programoknál 95%-os valószínűséggel nem jön elő, mert a véletlenszerű számokat az Ön gépe generálja helyben, nem pedig a kaszinó szervere. (mint ahogy az az „éles” program esetében biztonsági okokból történik)


Ezzel arra ösztönöz, hogy mindenképp fizess be,mert csak akkor működik ez a stratégia.

Érdekes,mert a gyakorló játék szotfvere ugyanaz ,mint amikor élesben játszol.


Következőt írja "A játék kezdetén semmiképp ne tegyen téteket!"


Viszont vannak olyan kaszinók ahol nem tudsz üresen pörgetni csak ha tétet teszel, akkor ilyenkor mi van?


"És ne feledje: Csak a valódi pénzbetétes játékban generálja a számokat a kaszinó szervere. Ez azt jelenti, hogy a hiba is csak a kaszinószerver által irányított, valódi pénzbetétes játékokban lép fel, a gyakorló játékokban, melyeket az Ön gépe irányít, nem!"


Ezt még erőteljesebben kiemeli az oldal.


Én kipróbáltam egyébként ezt a stratégiát,de csak játékmódban, nekem működött.

2012. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyanolyan "életveszélyes" ezt játszani, mint a martingale módszert, vagyis be akarnak palizni. Valóban, általában 10-15 pörgetésnél hosszabb ideig nem fordul elő, hogy ne jönne valamelyik oszlop vagy tucat. De időnként előfordul jóval hosszabb sorozat, és akkor komoly bukta van. Nekem a max. hogy 23-szor nem jött a második oszlop, szerencsére még csak kísérleteztem a módszerrel, és csak egycentes alapon játszottam a piroson, hogy engedje a pörgetést. Szóval ez sem működik hosszútávon...
2012. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!