Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SZerintetek ha feladok neten...

SZerintetek ha feladok neten egy hirdetést otthoni munkára ami nagyon alacsony befektetést igényel (1800ft) akkor sokan fognak jelentkezni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval írsz egy hirdetést amiben megírod,hogy otthon végezhető,szaktudás nem igénylő,de havi 150-200 ezer forint keresettel van munka...Azt egy telefonszámot(ami persze később eldobható)és sokan felívnak,akiknek lediktálod a postafiók címedet (ami nem leellenőrizhető) és fizessen 1800 forintot a semmiért???

Ezt komolyan kérdezed???És mit csinálsz ha valaki azt mondja neked,hogy megkapod az 1800 forintot az első fizetésemből amit átutaltak...Akkor mi van??Mert én tuti ezt mondanám,és előre egy fillért nem fizetnék... Aki meg ilyenkor is fizet az meg megérdemli,hogy átvágják...

2010. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csalás,manapság már nem dőlnek be az ilyesminek.Max 1-2 balek.
2010. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na igen gondoltam, hogy ez lenne a reakció. nem nem igy adnám fel, sőt semmit nem kérnék hogy utáljon át. csak jöjjön el halgassa meg az ötletemet. és ha azután gondolja ugy hogy akarja, akkor befizeti(természetesen nem kötelező, ha akarja ugy megy el hogy egy forintot nem ad nekem) köszi a választ
2010. febr. 9. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

remélem senki nem fog.

az a baj hogy az ilyen hirdetésekre a legelkeseredettebb emberek jelentkeznek vagyis van hogy az utolsó fillérjüket költik erre undorító és gerinctelen dolog szerintem

2010. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

hallgassa két L, te akarsz munkát adni valakinek?


mellesleg a legátlátszóbb dolog, hogy nem mondasz infókat a hirdetésben, csak ha odamegy, akkor személyesen.

szánalmas.

2010. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Sokan nem fognak jelentkezni, de néhány nagyon elkeseredett és kiszolgáltatott reménykedő balek biztosan.


Tudod azért nem értem én ezeket a hirdetéseket, mert ha nekem mint munkaadónak ilyen VALÓS ajánlatom lenne, akkor meg sem kellene hirdetnem, mert az ismeretségi körömből vagy 10 embert kapásból tudnék szerezni, aki még ma bedolgozik nekem (egyetemisták, kismamák, nyugdíjasok nagy része örömmel venné az ajánlatot)


Ha neked nincsen ismerősöd egy "álom melóhoz" akkor ott vmi sántít.


Ne játsszass zsákbamacskát a kiszolgáltatott emberekkel, hanem írd le, hogy mire keresel embert.

2010. febr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írtad,hogy menjen el az illető hallgasson meg,és ha tetszik az ajánlatod akkor fizessen..

Tegyük fel én elmegyek,és meghallgatlak..Tegyük fel,hogy tetszik az ajánlatod is,és valamiért elhiszem amit mondtál..

Viszont én azt mondom neked,hogy

"OKÉ,én benne vagyok,kell az állás,és tényleg csinálnám de az 1800 forintot csak az első havi fizetésemből adom meg..Utólag..(ahogy az első írta) Erre te mit mondanál??

Komolyan érdekel,hogy te hogy reagálnál erre..

2010. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felmerül egy kérdés: mire kellene befizetni? Miért?

Munkáért vagy közvetítésért pénzt kérni törvénytelen.

Előre nem fizetnék semmit, és le is beszélnék erről mindenkit.


Mindemellett munkámból adódóan én is csak akkor adok bővebb infot, ha személyesen tudunk leülni, mert csak így van értelme.

2010. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!