Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van kevés értelmes...

Miért van kevés értelmes munkalehetőség Budapesten?

Figyelt kérdés
Minek keresnek annyi ingatlanost, biztosítóst, értékesítőt? Ezekkel van tele Budapest is, a kamu állásokról nem is beszélve mint például Zepter és társai. A hirdetések legalább fele ezekről szól.
2015. febr. 1. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Talan azert, mert vegzettseg es szaktudas nelkul te ezeknek felelsz csak meg.
2015. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs diplomám, de attól még nem vagyok képzetlen. Olvass már végig pár álláshirdető oldalt csak hogy lásd miről van szó!
2015. febr. 1. 18:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg gondolkozz már, mielőtt ilyen butaságokat írsz! Te mit szólnál hozzá, ha hozzádvágnák hogy te csak például takarításra vagy jó?
2015. febr. 1. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

"Te mit szólnál hozzá, ha hozzádvágnák hogy te csak például takarításra vagy jó?"


Hát igen, először mindenkinek fáj, de valamiből élned kell neked is. Majd hozzászoksz.

2015. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"Te mit szólnál hozzá, ha hozzádvágnák hogy te csak például takarításra vagy jó?"


Kiröhögném az illetőt, hiszen nem csak arra vagyok jó.


Javaslom te is tedd ezt, ha tudod is bizonyítani, hogy másra is jó vagy. Ha meg nem akkor tegyél érte...

2015. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Az egész országban rossz a helyzet, nem csak Bp...
2015. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Ez egy rabszolgatartó társadalom.
2015. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A profession.hu-t böngészd.
2015. febr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Szia! Én is ki vagyok akadva, hogy nem találtam munkát ami jobb a mostaninál. Takarítást is vállaltam volna, vagy Tesco-ban pénztárosként dolgozni.

Szakmáimban nem tudtam elhelyezkedni (Bp.-en)!

(Legtöbb helyen tapasztalattal kell rendelkezni.)

Adtam fel hírdetést, böngésztem egy csomó oldalon.


Én jobinfo.hu, Indeed.com, Careerjet.hu oldalán keresgélek.

Profession.hu-oldalára regisztrálj. Engem onnan kerestek már személyek.


Off: Hiába küldöm el az önéletrajzomat, sikertelen. Választ se kapok, hogy nem felelt meg. Van itt akarni dolgozó ember(ek) csak nincs hova. :-/

Sok sikert!

2015. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Hát igen, először mindenkinek fáj, de valamiből élned kell neked is. Majd hozzászoksz."


Miket hadoválsz? Hogy szokhatnék hozzá, ha nem jelentkezem ilyen munkákra, mivel tudom hogy ezek nem hoznának nekem fix pénzt? Attól hogy vannak akik megpróbálkoznak velük mindegy alapon, még nem jelenti azt, hogy közülük mind ebből élnek már évek óta, mivel ez képtelenség. Talán saját tapasztalatból beszélsz? Ügynökösködsz, rátapadsz az emberekre mint egy pióca hogy vegyen tőled ezt-azt? Ne nevettess már!

2015. febr. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!