Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, elsősorban, akiknél...

Kismamák, elsősorban, akiknél már nagyobb a pocak! Hány ruhát tudtok variálni magatoknak? Van kifejezetten kismamaruhátok?

Figyelt kérdés
Nekem 2 kismamanadrágom van, egy farmer és egy kordgatyó. Illetve van még 1 , de az nyári. Kifejezetten kismamafelsőm nincs, csak passzos-hosszú felsőkből úgy6db, és 2 db ing, ami jól áll. Olyan kevésnek érzem.
2011. márc. 9. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés, amit leírtál, hiszen elég rövid ideig kell használnod.

Nekem is 2 nadrágom van, 1 farmer és 1 vastagabb vászon hosszúnaci.

Mivel az előző babám és a mostani is nyári, van még egy vékony farmer térdnacim és egy szoknyám.

Felsőket a megszokottakat hordom, mint te, mert alapból szeretem a passzos, hosszított dolgokat.

Hozzá kell tennem, hogy a vászonnacit kivéve mindent a Vaterán vettem. Darabja 1500-2000Ft volt, a vászon magában volt 9600 Ft.

2011. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem két kismamanacim volt,de a felsőim nem kimondottan kismamásak voltak,most úgyis divat a bő szabás,utána is tudtam hordani.Azért nem adtam pénzt.J,meg a feszes pulcsik is jók,nem kell rejtegetni a pocit ma már,mint régen!
2011. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. ez a felhozatal, de én már a végén járok. Nekem mindkét nadrágom csizmanadrág. + van 2 térd fölött érő, bővített fazonú ruha, amit imádtam harisnyával és csizmával hordani. + 1 kismama farmer mini szoknya - azt is szerettem, de kb 2-szer volt rajtam.


Üdv: 40 hetes km

2011. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is farmer és kord kismamanadrágom van,de a farmer nem tágul annyira,így a kordot tudom már csak hordani,mert már lassan szülök.Pont emiatt nem is veszek többet,viszont van egy hosszabb derékrészű vastagabb szabadidőnadrágom,és az is még jó rám.

A felsőkkel én is bajban vagyok,van vagy 2 normális sztreccs pólóm,meg vagy 3 kötött pulóverem,ami rám jön.Ja,meg 1 szabadidő felsőm.

Nem veszek mást,kihúzom ezekkel.Kevésnek kevés,de most már igazán nem ez a fontos.

Amúgy a kutya sem fog azzal törődni,hogy miket hordasz a végén,és valószínű,te sem erre fogsz leginkább emlékezni.

Ha az ember ápolt,akkor mindegy mit vesz föl,és hányszor egymás után.

Ilyenkor ez van,de kitartás,már nincs sok hátra.

:)


37km

2011. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rám még jó 2 nadrágom, de az egyiket már csak kigombolva, bandázzsal tudom hordani. Van még 2 kényelmes pulcsim, meg még 2 ami már igencsak szűkös. Lassan a kabát is az lesz, úgyhogy már nagyon várom a jó időt, hogy legalább a kabáttal ne kelljen foglalkozni. De sztem nem kell túl sok ruha, hiszen tényleg rövid ideig használjuk őket :)

21 hetes kismama

2011. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TKI Ibolya ***** válasza:

Nekem 1 kismama nadrágom van amit alig használtam.Van 2 szűk cicanacim amit imádok hosszú tunikákkal és kötött pulcsikkal,csizmával hordani de egyik sem kismama ruha.Van egy pár szűk pólóm és garbóm is a kötött pulcsik alá.


38+5 hkm

2011. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!