Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kisgyermeknevelői gyakorlattal...

Kisgyermeknevelői gyakorlattal pedagógus mukakörbe való átlépésnél hova sorolnak?

Figyelt kérdés
Eddig (több, mint 4 évig) bölcsődei kisgyermeknevelőként dolgoztam, most fogok átmenni óvodába, mint óvodapedagógus. Valószínűsítem, hogy az első két évben gyakornoki besorolásba kerülök, mint a kezdők. Jól tudom?

2015. febr. 3. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudod.
2015. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hátha van más is hasonló cipőben, végül nem gyakornoknak soroltak be, hanem pedagógus 1-be, mivel 2009-ben végeztem és 2010 óta dolgoztam.
2015. máj. 13. 07:09
 3/4 anonim válasza:
Én 2005-ben végeztem. Nem a pályán dolgoztam, ezért gyakornoknak sororltak be. Aztán hallottam egy magyarázó rendelkezésről, hogy annak is az addig munkában eltöltött éveit kell figyelembe venni az életpálya modellbe lépéskor, aki azóta kocsmárosként dolgozott. Ezek szerint a csecsemőgondozásban eltöltött éveid alapján kerültél ped 1-be? Akkor a második fizetési kategóriába kerültél. Igaz?
2015. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan! Magam is meglepődtem, mert a gyakornoki besorolásra számítottam :)
2015. aug. 23. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!