Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a rosszabb, ha azért...

Melyik a rosszabb, ha azért rúgnak ki mert nem csinálod megfelelően a munkát és semmivel nem törődsz vagy ha azért rúgnak ki, mert egyetlen egyszer hibáztál a sok munka miatt?

Figyelt kérdés
Mindig is lelkiismeretes alkalmazott voltam, meg voltak velem elégedve de a nagy hajtásban elkövettem egy hibát...soha nem volt ilyen éa félek hogy ennek ára lesz. Mit lehet ilyenkor mondani ha behivnak interjúra? Vannak emberek akik semmit nem ccsináltak egész nap, nálam azért nem erről volt szó..
2015. febr. 7. 19:52
 1/3 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ki fognak rúgni, max ha olyan hibát vétettél ami anyagi felelősséggel jár akkor azt meg kell fizessed..De nyilván az a cikibb ha azért rúgnak ki valakit mert nem csinál semmit
2015. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem jó pont, ha elismered, hogy hibáztál. Elnézést kérsz, és megígéred, hogy jövőben próbálsz jobban figyelni. Más kérdés, hogy mennyire sikerül... :) Különben csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.
2015. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Miben halt meg a férjed ?

-ÁÁ egyszerű influenza.

-még szerencse azt hittem valami súlyos.

2015. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!