Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok érdemi szakmai...

Nem tudok érdemi szakmai gyakorlatot szerezni a sok diákhiteles miatt. A helyzet egyre rosszabb. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A cégek hamar kitúrnak, vagy fel sem vesznek. Volt, hogy kijelentették, hogy még sokan állnak a sorban a diákhitelesek közül, és nem tudok semmi komoly indokot felhozni, amellett, hogy nekem tényleg munkára van szükségem. Továbbá ha igen, akkor feleannyi bért ajánlanak, mint a diákhiteles kollégának.


Abszolúte senki: 2 hét múlva felmondtak, a másik pedig határozott idejű szerződést, annak lejárta előtt 10 hónappal felmondott, mert épp jött valaki, akinek diákhitele volt.


Akkor már ne 6%-ot vonjanak nekik, hanem minősítsék át

egyösszegű tartozásba. Avagy ha a fennálló tartozás

3 millió forint, akkor a bérükből (570-900 ezer forint),

vonjanak le 480ezret havonta, és fizessék gyorsan vissza,

mert ez nem állapot. A bankok érdeke, hogy soha ne fizessék vissza.



2013. aug. 12. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen cégek ezek,hogy egyáltalán szóba kerül,hogy a jelentkezőnek van diákhitele vagy nincs?


Nekem van,3 éve dolgozom egy cégnél,nem is tudják hogy van,most keresek másik melót,de sehol nem volt kérdés,hogy van vagy nincs...

2013. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van diákhitelem de senki nem kérdezte ezt még tőlem. Nem értem nálatok hogy megy ez.
2013. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!